Tani odtwarzacz HD

bartez.82

New member
Czy mogli byście mi doradzić jakiś dobry i tani odtwarzacz HD z możliwością odtwarzania filmów .mkv oraz podpięcia zewnętrznego dysku.
 

Seba_Fan

New member
Bez reklam
tani to pojecie wzgldne!

dla jednego 300zl
dla innego 1200zl

jak tani okolo 300zl to WD

jak tani 1200zl to C200

czasami sie zastanawiam, czemu ktos daje takie pytania

(pacjent) Panie doktorze boli
(doktor) uciac jajca!
:)
 

bartez.82

New member
Seba_Fan napisał:
tani to pojecie wzgldne!

dla jednego 300zl
dla innego 1200zl

jak tani okolo 300zl to WD

:)

Miałem na myśli coś do tej kwoty,a nawet i tańszy jak da radę.Mam w domu PS3 i to na nim ogladam większość filmów HD.Czasami nie wszystkie .mkv da się przerobić w szybki sposób żeby je pley czytał i trzeba poświęcić im więcej czasu na przerobienie.Właśnie do takich filmów jest mi potrzebny ten odtwarzacz.
 

rilicek

New member
bartez.82 napisał:
Miałem na myśli coś do tej kwoty,a nawet i tańszy jak da radę.Mam w domu PS3 i to na nim ogladam większość filmów HD.Czasami nie wszystkie .mkv da się przerobić w szybki sposób żeby je pley czytał i trzeba poświęcić im więcej czasu na przerobienie.Właśnie do takich filmów jest mi potrzebny ten odtwarzacz.

W takim razie z WD będziesz zadowolony. Jedyny jego minus to brak obsługi DTS, więc trzeba czasami przerabiać dźwięk. Na szczęście jest to przeróbka szybka i bezbolesna - około 10 min.
 

ArtS007

New member
Bez reklam
Owszem, tani jest pojęciem względnym, ale jesli mówimy o odtwarzaczach z zakresu 300-1200, to wiadomo o co chodzi. W każdym razie zawsze warto podać maksymalną dopuszczalną kwotę na ten cel. Wówcza nie bedzie niedomówień.

ArtS :)
 
Do góry