Tani 55 cali

MK33

New member
Cześć,
rano zadzwoniła mamuśka, że telewizor jej nie odpalił. Przed weekendem pisała, że są z nim problemy lecz nie miałem jak jej odwiedzić. Stary idzie w odstawkę i chcę jej kupić tani ale przyzwoity TV.
Nie zależy mi na dodatkach, liczy się obraz. Netflixa może czasami odpalą wnuki jak ją odwiedzą.
Czytałem trochę o TCL 55EP680 i go szukałem dziś po sklepach lecz nie znalazłem a wpadł mi w oko LG 55UM7510. Był też za 1999 zł Sony KD55XG7005. Doradźcie proszę co z tego wybrać?

PS no i wisiał 58 calowy Filip 58PUS6504 . Też w tej kwocie jaką chcę wydać.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Z tych co podałeś to TCL 55EP680.
Masz go w programie gdzie sam wybierasz ceny.
Podaj proszę maila, to CI wyślę cały program.
 

MK33

New member
Odwiedziłem sklepy w Rzeszowie i Tarnowie w poszukiwaniu tego modelu. Chciałem go zobaczyć na żywo. Nie ma go nigdzie. Można prosić o link do testu tego modelu TCL 55ep680 ?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jak Philips 58" to już nowy model 58PUS7555 .
Masz go w programie gdzie sam wybierasz ceny.
Podaj maila to CI wyślę cały program.
 

MK33

New member
Miałem kilka dni ten TCL 55EP680 w domu na trestach od znajomego, który wyjechał z kraju. Fajny. Poustawiałem go dzięki forumowiczom.
Ale teraz mam zagwozdkę czy będzie lepszy od Philips 55PUS6754??
 

SLAV7

New member
Bez reklam
To zależy od osobistych preferencji. PHILIPS ma matrycę IPS lepszą do oglądania pod różnymi katami ale z gorszą czernią co widać wieczorem przy słabym oświetleniu. TCL na matrycę VA z lepszą czernią/kontrastem do oglądania wieczorem ale gorszymi kątami.
 

MK33

New member
No i kupiłem TCL 55EP680. Ustawiłem tak jak tego od sąsiada. Wszystko fajnie. Obraz lepszy niż na moim Panasonicu. Gdy powiedziałem matce, że kupię jej 55 mówiła że po co taki wielki. Jak wczoraj oglądała i zapytałem czy chce mniejszy, to stwierdziła że jednak taki może być :)

A teraz kupię dla siebie 65 cali tylko będzie to już minimum QLED i również postawię na chińczyków z Żyrardowa.
 

dariusztv

New member
Część chłopaki. Kupiłem tego TCLa przydała by się garść porad jak ustawić tego zboja, kombinowałem na różne sposoby i kolory jakieś takie pastelowe jakby ktoś nałożył filtr vintage.
 
Do góry