Tani 32'' jako monitor

marcuso

New member
Witam
Chciałbym zakupić tv 32'' którego bede głownie urzytkować jako monitor do PC, ale czasem takze do polsatu. Cena w okolicach 2000zł Zastanawiam sie czy coś możliwego w tej cenie da się znaleźć z samsungów. Dodam ze podlaczałem kiedys PC do samsunga LE37S6 (jeden z tańszych) i obraz jak dla mnie był zadowalający. Nieznam sie kompletnie wiec czy jest sens zapatrywać sie na sasunga LE32S81B czy moze szukać czego innego LG lub Mirai? Proszę o odpowiedz i z góry dziekuje.

Ewentualnie może jakiś 27 cali jeśli nie 32
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

SierzantHarris

New member
Bez reklam
Jak do kompa to ŁYKAJ SAMSUNGA R81.TAN MODEL MA OPCJĘ JUST SCAN KTÓRA DO KOMPA JEST ULTRA-WAZNA.JAK OGLĄDASZ FILM HD NA KOMPIE(720p) po hdmi to na rozdziałce 1360x768 wygląda to niezle.ALE NA 1280x720 ustawionej w windzie z WŁACZONA FUNKCJĄ JUST SCAN WYGLĄDA OBŁĘDNIE(oczywiście to zależy od materiału).SPRAWDZAŁEM Z KOMPEM WIELE TV I WIEM CO MÓWIĘ.EWENTUALNIE SAMSUNG S81(tez ma CHYBA JUST SCAN) i będzie ok.ALE DORADZAM DOŁOŻYĆ 3 stówki(najtaniej w sklepie) a nie bawić się w półśrodki.Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej-wal na priv(na temat podłączenia kompa z tv lcd wiem chyba wszystko bo dla mnie to priorytet jeśli chodzi o użytkowanie lcd).Pozdrawiam.
 
Do góry