Taga Harmony AMBER AR14

YAQB21

New member
Witam.

Dzięki Waszej pomocy, zadecydowałem już jaki projektor zakupić oraz wiem, że w moim przypadku potrzebny jest ekran z szerokim górnym borderem (ekran zwijany, mocowany do sufitu)... no i właśnie. Teraz jest kwestia jaki ekran kupić. Szczerze powiedziawszy, budżet chciałbym możliwie zminimalizować, ale widzę, że bez wydania 600 pln się nie obejdzie. Pierwotnie chciałem Kaubera (dokładnie to Red Label Easy Use Wall 240x135 Matt White), ale okazuje się, że nie jest już oferowany, a nowej linii produktowej nie ma odpowiednika.

W sklepie zaproponowano mi zatem TAGA HARMONY AMBER 14 (TAGA HARMONY AMBER AR14 234x132 Matt Grey). Stety/niestety przeważająca ilość opinii znalezionych na forum, jest na NIE, aczkolwiek znalazłem też kilka pozytywnych ...

Tak naprawdę, to chyba nie ma specjalnej alternatywy dla mnie ? ... A poza tym rodzi mi się w głowie pytanie, czy przypadkie te opinie "na NIE" nie pochodzą np. od osób, które mają duże doświadczenie i/lub korzystają z ekranów wyższej klasy? Jakby nie było ten ekran jest z klasy tzw. "budżetowej" tak samo jak i mój budżet :)

Z góry dziękuję za odzew.

Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

YAQB21

New member
Jeśli ktoś mógłby coś podpowiedzieć to chętnie wysłucham, bo planuje udać się jutro na zakupy i dobrze byłoby cokolwiek wiedzieć:)
 

dusi

New member
Jeśli ktoś mógłby coś podpowiedzieć to chętnie wysłucham, bo planuje udać się jutro na zakupy i dobrze byłoby cokolwiek wiedzieć:)

nie powiem ci jaki ekran kupic skoro masz mały budżet, ale odradzam taga harmony amber. mam ten ekran matt grey 16:9 od dwóch lat, szerokość około 240 cm. kompletna porażka o ile system do rozwijania i blokowania działa najczesciej dobrze to ekran faluje jak diabli, na początku delkikatnie a teraz to juz armagedon. nie polecam, sam zmieniłbym go ale nie mam kasy, a i mieszkam w różnych miejscach wiec sam nie wiem co miałbym kupic....chyba tripoda:).

polecic to moge drogie i ramowe adeo, są kosmiczne widziałem. a co do rozwijanych to raczej optomę niż taga, słyszałem ze nie marszczą sie tak bardzo i są tanie. jest tez jakis watek o nich tutaj na forum
 

YAQB21

New member
Uprzejmie prosiłbym o jakiekolwiek sugestie, w szczególności o tym Kauberze, bo o Taga Harmony są opinie ...

Proszę o pomoc w wyborze pomiędzy tymi 2-ma ekranami względnie opinie o Kauberze (jutro wybieram się po cały sprzęt).
 
Do góry