Szybki wybór TV (PLAZMA/LCD/3D)

adisb

New member
Witam, nie wiedziałem w którym wątku napisać moje pytanie dotyczy zakupu TV modele którymi się zainteresowałem to bardzo znany i polecany:

1) Panasonic TX-P42G30E (trochę mnie martwi mnie temat buczenia mam już w domu TX-P42X10E i nic takiego nie występuje) ok 2650 zł
2) Samsung UE40D6500 (trochę jestem zrażony do tej firmy ale w testach polecają) ok 3050 zł
3) Sony KDL-40EX720 ok 2798 zł

Za Panasonic'em przemawia wielkość oraz cena (minus prądożerność) w pozostałych dwóch mamy opcje 3D szczególnie Sony wypada w tej stawce korzystnie.

Jeżeli chodzi o warunki pokój 4,8 na 3,5 sygnał TV z N reszta kino domowe i laptop oraz xbox.

Suma w jakiej chciałbym się zmieścić to 3000 zł ewentualnie może ktoś polecić coś innego nawet większego 46 cali nie stanowi problemu :).
 

don111

Banned
3d to bajer, nie ma co oglądać za bardzo, większość filmów to badziew z kilkoma wyjątkami, być może to się rozwinie ale szczerze mówiąc lepiej ogląda się filmy w HD, jedynie sceny gdy jest efekt wychodzenia z ekranu robią świetne wrażenie - ale to jest może 5% filmu
także radziłbym skupić się na jakości obrazu 2d a 3d traktować jako dodatek, jak chcesz 3d to Panasonic 42VT20/42ST30 (ten drugi ma nieco lepsze 3d, ale bez okularów w komplecie, obraz ogólnie nieco lepszy w VT20), a jak nie musi być 3d to Panasonic 42/46G30
 
Do góry