Szybka porada potrzebna - Kolumny do Sony STR-DA5300

louis66

New member
wlasnie idzie do mnie nowy ampli Sony STR-DA5300...mam pytanko....jakie kolumny dobrac do tego potwora....chcialbym aby przody mialy mala glebokosc bo mam dosc waski pokoj (4m)...myslalem o Jamo E680 bo na glebokosc maja tylko ok 27cm....czy ma ktos jakas inna propozycje.....do tego chcialem dobrac tyly JamoE700 ...central 8CEN.2 i suba E7SUB....czy to dobra koncepcja
 

Nexus6

New member
Proponowałbym Ci zapoznanie się z kolumnami Paradigm'a z nowej serii Monitor v.5
IMO w połączeniu z 5300 zrobiłyby kawał dobrej roboty :-D
 

louis66

New member
niezly sprzet...nie powiem...tylko ze sa bardzo glebokie,wystawalyby prawie na pol mojego pokoju:)...zdecydowanie potrzebuje czegos wezszego...czy jest cos jeszcze z kolumn frontowych ponizej 30 cm oprocz tego Jamo E680 ?
 

andy0409

New member
Witam,
mam prośbę podziel się uwagami na temat 5300ES, przymierzam się do niego ale chciałbym wiedzieć czy przepuszcza np. po HDMI sygnał z nbox recordera i np. Philipsa 9000s jeśli akurat masz któreś z tych urządzeń. Miałem kilka dni Onkyo 705 i nie chciał przepuszczać sygnału z tych dwóch wymienionych.
Jeśli możesz powiedzieć jak ci się podoba 5300 w obsłudze i tak w ogóle jakie masz wrażenia.
Z góry dzięki.
 
Do góry