Szybka pomoc onkyo i jamo

Wojtek77

New member
Witam,

Jestem posiadaczem ampla onkyo tx sr576, szukam nowych głośników do kina. Zastanawiam sie nad jamo 606 lub 608. Moje pytanie, który komplet bedzievbardziej odpowiedni do mojego amplitunera. Czy te 606 nie bedą za słabe i ich nie spale

Z grozy dziękuje
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Jestem posiadaczem ampla onkyo tx sr576, szukam nowych głośników do kina. Zastanawiam sie nad jamo 606 lub 608. Moje pytanie, który komplet bedzievbardziej odpowiedni do mojego amplitunera. Czy te 606 nie bedą za słabe i ich nie spale

Nic nie spalisz. Kiedys pod 905 u mnie chodzily i nie bylo zadnych problemow. Pytanie czy bedzie Cie zadawalac jakosc. Odsluchiwales juz tego zestawienia?
 

Pawel_Sz85

Klub HDTV.com.pl
VIP
Przy takim dużym metrażu spokojnie możesz brać Jamo 608. Pomyśl też o subie, do filmów na pewno się przyda.

Tylko tak jak armanig napisał. Jeśli nie słyszałeś takiego zestawienia powinieneś iść i posłuchać. Jamo do kina się jeszcze sprawdzą, ale w stereo wypadają dość słabo.
 
Ostatnia edycja:

Wojtek77

New member
czyli jak mam amplituner o takiej specyfikacji:

Onkyo | TX-SR578

czyli wychodzi z tego 130 W na kanal, to jakich najlepiej szukac kolumn ( jakiej mocy )

sorki za takie pytania ale jestem laikiem, mam quadrale od ok 12 lat sie juz troche poprzepalaly i nie

wiem czy wtedy zle cos dobralem czy za glosno sluchalem muzyki
 

Arek

Member
Jeśli do kina, to biorąc pod uwagę cenę do jakości z jamo będziesz zadowolony, wg mnie dobrze się zgrywają z Onkyo (od 5 lat mam takie połączenie, tylko na mniejszej powierzchni).

Poczytaj, na forum jest cała masa wątków poświęconych Jamo
 

Wojtek77

New member
czyli

quadral 5000
jamo 606/608
taga 806/906

oscylowal bym cene w granicy 1800/2000 zl

preferencje

60% tv, 20% filmy, 20% muzyka ( glownie mp3 )

co byscie polecili ( z gory dziekuje za wyrozumialosc )
 

[Raccoon]

New member
Bez reklam
Ale chodzi o cały zestaw 5.0? Bo jak tylko o fronty to w tej cenie masz JBL Studio 190 - super do KD i do muzyki (raczej nowoczesnej, niż klasycznej lub stricte wokalnej).
 
Do góry