Szy"P"ka piłka

tooth

New member
No właśnie , jak wielu zagubionych użytkowników tak i ja nie mogłem się zdecydować, co i gdzie kupić. Zdecydowałem sie na panasonica 42pv60e, cena niezła, podobno niezle gra z dziwnymi sygnałami [SD- sygnał dziwny] ale nagle stwierdziłem ze ma stanowczo za mało czerni w obudowie i wogóle jakas ta obudowa dziwna a ma robic za mebel przynajmniej przez najblizsze 10 lat [nie wliczam zepsucia] no i ...kupiłem samsunga 40n71b bo chyba zaden tv nie ma tyle czerni w obudowie ;) i chyba się z tego ciesze, zmiana decyzji trwala jakies 30s. podlaczylem go kawałkiem drutu do splitera kablówki i jestem zadowolony i to chyba bardzo. Nie wnikam w hdmi i wyższe rozdziałki bo wiadomo że obraz będzie ok. Uważam że każda decyzja podjęta szybko przyniesie zadowolenia, i nie ma sensu wertowanie stron w szukaniu czegoś co stoi obok [dotyczy zakupu]. Oczywiście wielkie dzięki wszystkim którzy spotkali się z jakimiś problemami i przekazali wiedzę innym użytkownikom.

Tak właściwie podjechałem do sklepu obejrzeć TV LCD, zapytać o ceny, raty a za chwile załadowali mi tv do auta, szybko no nie :D

Nie ma rzeczy doskonałych.:smile:
szczęśliwy posiadacz tv lcd
pozdrawiam
 
Do góry