szukam odtwarzacza dvd

juzek92

New member
Witam myśle ze to odpowiedni dzial ale moge sie mylic prosze o pomoc szukam odtwarzacz dvd firmy panasonic taki do 500zł zeby wszystko odtwarzał i nie było zadnych problemów
 

radzix

Member
juzek92 napisał:
Witam myśle ze to odpowiedni dzial ale moge sie mylic prosze o pomoc szukam odtwarzacz dvd firmy panasonic taki do 500zł zeby wszystko odtwarzał i nie było zadnych problemów

Takie rzeczy to tylko w erze.:p

Sprawdź Panasonic s53.
 

Ru$lan

New member
juzek92 napisał:
taki do 500zł zeby wszystko odtwarzał i nie było zadnych problemów

A może dołożysz jakieś 150 plnzł i kupisz Pioneer'a 696 (tudzież jego młodszego brata 600, który właśnie trafia do sklepów) - ppraktycznie ten player czyta wszystko ( no może poza płytami chodnikowymi)
 

gatar

Active member
Bez reklam
juzek92 napisał:
ale ja tylko panasonica dlatego ze mam juz telewizor tej marki
Witaj.
Argument bez sensu. Rozumiem, że lubisz Panasa (ja też, choc nic nie mam).
S53 w porządku jak równiez jego poprzednik S52 (choc , moim zdaniem jest brzydki :)). Pioneer także jest w porządku. Jesli ma byc Panas to bierz S53, z tym że problemy jakieś mogą być, zwłaszcza przy divx i xvidach.
 

ac2a

New member
dołacze sie do pytania kolegi.. tez jestem na etapie kupna dvd.. mysle o samsungu DVD-HD870 lub nagrywarka dvd samsunga DVD R135, czy to dobry wybor? jak nie to ktory odtwarzacz polecacie, z ktorym problemow nie ma przy czytaniu roznych plyt?
 
Ostatnia edycja:
Do góry