Szukam amplitunera z możliwością podłączenia do PC

lqs

New member
Witam serdecznie, szukam amplitunera z możliwością podłączenia do PC za pomocą hdmi gdyż moja karta graficzna na to pozwala. Zestaw będę wykorzystywać do filmów, gier i muzyki.
Oto zestaw który mam zamiar do niego podpiąć:
SUBWOOFER YST-SW015 MOC NOMINALNA 70W
2 SZT. NS-45E MOC NOMINALNA 80W, MAX 240W (PRZÓD LEWA, PRAWA)
NS-C120 MOC NOMINALNA 60W, MAX 200W (ŚRODEK PRZÓD)
NS-C55 MOC NOMINALNA 60W, MAX 180W (ŚRODEK TYŁ)
2 SZT. NS-E55 MOC NOMINALNA 50W, MAX 150W (TYŁ LEWA, PRAWA)
IMPEDANCJA 6 OMÓW
6.1
Amplituner zapewne kupię używany gdyż przez najbliższy czas nie będę mógł na ten cel przeznaczyć dużo gotówki ( najlepiej do 1000 używka ).

ps. nie posiadam wyjścia optycznego w karcie muzycznej PC a może jednak kupić kartę muzyczną z wyjściem optycznym i tańszym ampli czy może w ogóle zrezygnować z optycznego i na cinch przejść? Wtedy jaką kartę muzyczną wybrać?

Proszę o poradę :blagam::blagam:
 
Ostatnia edycja:

jaco.37

Member
Bez reklam
Ja Tobie ze swojej strony zaproponuję krok dalej ,a mianowicie kupić amplituner jeszcze z funkcjami sieciowymi.Jeśli ampli ma współpracować z komputerem to jest rozsądny krok.Możesz wtedy przesyłać przez sieć domową muzyke z kompa na amplituner,i w zwiazku z tym nie zawsze musisz łączyć ampli z komputerem kablem Hdmi.
Kupując np. Onkyo 609 masz to wszystko.
Nie bedzie Ci potrzebna żadna dodatkowa karta muzyczna.Wszystko Ci "przerobi" amplituner.To jest bezsensowny wydatek.
Miałem to Onkyo i mogę Ci go polecić.
Ja swój sprzedałem za 1100zł ,ale można kupić też taniej.
A nawet warto do tego tysiąca stówę czy dwie dołozyć
 

artur83

New member
Amplituner z funkcjami sieciowymi nie jest koledze potrzebny skoro i tak łączy go z pc, wszystkie te funkcje razem z radiem internetowe ma na pc i przez hdmi z karty graficznej wysyła dźwięk do ampli. Komfort obsługi przez pc też jest większy. Używany amplituner Yamahy nawet do 600 zł powinien wystarczyć do tego zestawu.
 
Do góry