Szturm Koreańczyków na Samsungi z serii 8000

tusset

Newsmann początkujący.
001_002.jpg

W ciągu sześciu tygodni aż 10 tysięcy Koreańczyków wymieniło swoje stare telewizory na nowe panele firmy Samsung serii 8000, które zostały wypuszczone na rynek w lutym tego roku. Co skłoniło ich do takich zakupów? Przede wszystkim modele te wyświetlają najwyższej jakości obraz HD i zdolne są do konwersji obrazu z 2D na 3D przez naciśnięcie tylko jednego przycisku. Dodatkowo atrakcyjna jest także obsługa Skype. Podświetlane dzięki technologii LED, telewizory sprzedają się głównie w rozmiarze 55''.

źródło: akihabaranews.com
 
Ostatnia edycja:

RAISER

New member
Nie wiem jak Wy ale Ja byle jakiemu 3D mówię stanowcze: NIE !! Najlepszy efekt 3D póki co to zapowiada się w Sharpach, przekonwertowany obraz 2D do 3D w Samsungach zapewne będzie się miał nijak do efektu trójwymiaru w Sharpach właśnie.
PS. Nie, wbrew pozorom wcale nie jestem fanbojem firmy Sharp he he :) Po prostu firma ta bardziej mnie przekonuje w kwestii 3D TV.
 
Ostatnia edycja:

matias2004

New member
Może jeszcze napiszesz o czarno białym, cóż niektórzy 100 lat za ...


Nie napisze ,bo takiego sygnału już się nie nadaje.Natomiast nadaje się dalej sd z którym żaden tv samsunga w kwocie do 50 tys zl sobie nie radzi.A 3d w wykonaniu samsunga to sobie można wsadzić co najwyżej głeboko w d..sko.
 

RHJG

New member
Bez reklam
Witam,masz kolego matias 2004 kiepski dzis dzien widze? co ma TV obejetnie jakiej firmy do sygnalu SD? telewizor odbiera a nie nadaje taki sygnal.I tak jest postep w skalowaniu tego sygnalu do poprzednich lat-prawda!!!A poto jest to forum zeby zachecac do lepszego czyli HD-prawda!!!kolego RAISER poczekamy, zobaczymy co Sharp zaoferuje? pozdr.
 

bluray

Banned
Pokumajta:
Chasło 3D oznacza bardzo szybkie matryce.
Tu jest znaczny postęp w niwelowaniu podstawowej skazy (ułomności) "plaszczaków" w zakresie smużenia.
Matryce wspierane prockami tgz. 3D muszą odświerzać minimum 240 kHz.
Czyli 10 x 24 fps. A tu bardzo bolałą utrata rozdzielczości na ekranach z BluRay Playerów.
Więc nie jest to szał za 3D tylko popyt na nowoczesne, szybkie telewizory !!!
 
Do góry