system podwieszenia telewizora

arasxc

New member
Witam.
Jestem tu "nowy", więc pozdrawiam wszystkich. :]
Mam taki problem: Będę gruntownie remontował pokój(tynk, okna, drzwi, kaloryfer, podłoga, instalacja elektryczna....), tak więc jest okazja do pomyślenia nad 'doskonałym' miejscem na nowy telewizor. W moim przypadku miejsca są 3rzy: 1ierwsze na przeciw kanapy, 2rugie na przeciw łóżka, 3rzecie na przeciw biurka. Tak, więc jest problem, ale nie jest to już dylemat, gdyż mam pewien pomysł. Ze względu na to, że wszystkie te punkty znajdują się na okręgu, rozwiązaniem jest szyna w suficie w kształcie koła(szyna takiego typu jak przy podwieszanych drzwiach w garderobach, tyle że przeznaczona do większych obciążeń). To dałoby możliwość, aby przy pomocy jednego palca przesuwać telewizor w wybrane miejsce.
Mam już plan jak będą szły kable i jak rozwiązać szczegóły, ale nie znam firmy, która mogłaby wykonać taki projekt, a może są podobne systemy dostępne na rynku?
Dzięki za przeczytanie i z góry dziękuję za wszelką informację i pomoc. :]
 

brandt78

New member
Przy plazmach panasa wireless jest dopiero w serii Z, a to zaczyna sie od 46" (TX-P46Z11E) i ceny ~15tys.
Poza tym i tak zostaje kabel zasilajacy...
 

Sansei6

Member
Bez reklam
Ciekawy pomysł, ale po co męczyć palec, jak szaleć, to zamontuj siłowniczki i zdalne sterowanie obracania TV, a co ;)
Jak już będziesz miał to ustrojstwo to pochwal się fotkami ;)
 
Do góry