Sygnal przez HDMI z HK AVR245

K400R

New member
Witam,

Mam pytanie dotyczące AVR 245:
Mam ten model amplitunera + HK DVD27 + XBOX360 + Sharp LC46X20E. Dvd i xboxa mam podłączone do ampli po componencie (mam xboxa bez hdmi). Sygnał z amplitunera idzie do TV także po componencie i działa bez problemu.
Pierwotnie chciałem puścić sygnał z ampli do TV po HDMI ale taki wariant nie działa. TV jakby w ogole nie dostawał nic z ampli wiec podejrzewam ze w tym tkwi problem.

I tu pojawia się moje pytanie:
Czy ten ampli powinien konwertować (?) sygnały w innym standardzie (np. component) na HDMI? Czy może jest tak że jak sygnały na wejściu są po componencie to wyjście jest też tylko przez component itd.?

Z góry dzieki za jakieś info.
 

bulek

New member
Z informacji z innego forum wynika, że ten ampli może tylko przerzucac sygnały HDMI z wejśc na wyjście. Nie przetwarza tych sygnałów w żaden sposób i nie konwertuje innych sygnałów wideo (np. component) na HDMI.
 

K400R

New member
bulek napisał:
Z informacji z innego forum wynika, że ten ampli może tylko przerzucac sygnały HDMI z wejśc na wyjście. Nie przetwarza tych sygnałów w żaden sposób i nie konwertuje innych sygnałów wideo (np. component) na HDMI.

Obawiam sie ze tak moze byc...
Jeden z dosyc enigmatycznie brzmiących punktów w instrukcji da się zinterpretować w ten sposób więc moze rzeczywiscie tak jest...
 

godik

New member
bulek napisał:
Z informacji z innego forum wynika, że ten ampli może tylko przerzucac sygnały HDMI z wejśc na wyjście. Nie przetwarza tych sygnałów w żaden sposób i nie konwertuje innych sygnałów wideo (np. component) na HDMI.

Dokładnie, 245 nie ma takiej możliwości.
Model wyższy - H/K 247 ma możliwość konwertowania z component na HDMI.
 
Do góry