Supra Classic

przemko77

Well-known member
Bez reklam
Jak w temacie kto go słuchał proszę o opinie,może supra ply lepsza

Owszem miałem Supra classic 2,5mm .Dźwięk delikatnie rozjaśniony ,ale bardzo przyjemny w odbiorze .Idąc na skróty myślowe to takie analogowe granie nie ma jakieś potęgi ,rozmachu i atomowej dynamiki jest za to relaks .Jest tańsza wersja tego przewodu różni się tym, że miedź nie jest pokryta cyną

Supra PLY to już inna półka ,w ogóle inna jest budowa kabla ,a co za tym idzie i brzmienie .Jest bardziej otwarte kabel jest też w wersji pokrytej srebrem .Głównym wyróżnikiem jest ekran , bowiem szwedzka firma wierzy w magię ekranu i stosuje go na nawet w przypadku kabli głośnikowych

Ostatnio był na tym słynnym portalu ogłoszeniowym Ultralink Chellenger dwa odcinki po 2,60m poszedł za 51zł bardzo dobra cena jak za taki kabel

A tak na marginesie widzę że się możesz zdecydować ,kabli dużo chociaż wielu użytkowników poddaje w wątpliwość sens używania lepszych przewodów
 

jochan1234

New member
Przemko nie mogę się zdecydować dlatego szukam pytam osoby które mają praktykę w tej dziedzinie.Kabli jest zatrzęsienie i każdy chwali swoje,dlatego mam tyle wątpliwości.Myąlę że na tym forum dowiem się obiektywnie dużo więcej.Moje poszukiwania zawęziłem do tych przewodów które wymieniłem,oczywiście może ktoś zaproponuje innego.
 

SDman

Banned
Przemko nie mogę się zdecydować dlatego szukam pytam osoby które mają praktykę w tej dziedzinie.Kabli jest zatrzęsienie i każdy chwali swoje,dlatego mam tyle wątpliwości.Myąlę że na tym forum dowiem się obiektywnie dużo więcej.Moje poszukiwania zawęziłem do tych przewodów które wymieniłem,oczywiście może ktoś zaproponuje innego.

Witam,
może określiłbyś budżet oraz co będziesz łączył, byłoby łatwiej doradzać.
Poczytać możesz w necie o każdym z kabelków, a czy możesz sam przetestować najlepiej u siebie.

Pozdr.
 

jochan1234

New member
Chcę podłączyć pod nada 326 z kolumnami zensor 7 chcę dopieścić dźwięk,lubię średnicę i dół,nie chcę wyostrzać góry raczej ją osłodzić.
 

jochan1234

New member
do przetestowania nie mam takiej możliwości,budżet nie szaleńczy,takie kabelki które wcześniej opisałem to pewnie do mojego systemu maks,może się myle???
 

przemko77

Well-known member
Bez reklam
Być może brzmienie Supry Ci się spodoba .Ten kabel ma jedną zaletę jeżeli nie poprawi to nie zepsuje brzmienia ,w najgorszym wypadku stracisz tylko trochę pieniędzy (oczywiście przy założeniu że brzmienie nie będzie lepsze niż zwykły miedziak ze sklepu elektrycznego )

Poszukaj używanych kabli Sonic Link (firma zmieniła nazwę na Blach Rodium) - te kable są pozbawione agresji ,świetną propozycją jest też XLO ale myślę przekracza to Twój budżet .Widziałem używane VdH CS122 w dość przyzwoitej cenie to też może być dobry wybór .Warto jeszcze zwrócić uwagę na Real Cable chociaż firma na tym Forum mało popularna np. BM 400
 

SDman

Banned
Chcę podłączyć pod nada 326 z kolumnami zensor 7 chcę dopieścić dźwięk,lubię średnicę i dół,nie chcę wyostrzać góry raczej ją osłodzić.

Witam,
no niestety paradoks brzmienia kabli polega na tym, że im tańsze klocki, a chcemy wyraźnej
poprawy to musimy użyć drogich kabli (droższych od komponentów niejednokrotnie).

Musisz się "szarpnąć" i omówić ze sklepem zakup trzech różnych kabli i jeden najwięcej dający
zostawić, a pozostałe odesłać.

Inaczej to wróżba z fusów :|
Pozdr.
 

jochan1234

New member
chyba poceluje w kabel supry ply i Qeda ruby na dzień dzisiejszy,może to się jeszcze wszystko zmienić,co do kimbera pr4 troszkę cienki.
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Nie sugeruje się wyglądem. Kimber, nawet 4PR to bardzo dobry produkt. Bardzo ładny basik i soczysta średnica. Nie da się kupić kabli w ciemno.
 

SDman

Banned
:|Jestem zmuszony kupić w ciemno i to ma być strzał w dziesiątke

Witam,
jak kupisz już widzę wpisy jak to świetnie wybrałeś, to jakby kupić wzmacniacz Creek 50A na podstawie świetnych recenzji i wyglądu.

Puenta, jak nie będziesz porównywał to i kabel i przykładowy wzmak będą dla Ciebie best.

Pozdr.
 

jochan1234

New member
Nic z tych rzeczy ,dlaczego miał bym pisać nie prawdę,jeżeli nie będę zadowolony z brzmienia kabelka to napiszę że tak jest i będę szukał dalej.Dlatego jestem na tym forum ,aby się poradzić innych ,którzy się lepiej znają i mają więcej wiedzy na ten temat. Jak będzie brzmiał supra czy ruby jeżeli nie kupię to się nie dowiem.
 

phoba

New member
@joichan1234

Wybrałeś już jakieś kabelki? Jesteś już po ostatecznym wyborze? Jakbyś mógł opisać Twoje wrażenie z wyboru. Ja szukam czegoś taniego (tak max do 300zł za 2x2,5-3,0m) do podłączenia również Zensorów 7 z Denonem X2000.
 

jochan1234

New member
Próbowałem interkonekty,dziś właśnie odesłałem po odsłuchu,napiszę tak trudna sprawa z tanimi kabelkami,maja zawsze jakieś wady.Ja osobiście idę w stronę vdh. To samo jest z głośnikowymi jest mnóstwo tutaj natym forum osób które doradzają no ,ale powiedzmy szczerze nie do końca to wszystko się sprawdza bo każdy ma swoje preferencje.Jeżeli jesteś zainteresowany podaj nr tel.zadzwonię lub email.
 
Do góry