Subwoofer do MA

magister1234

New member
Witam. Zamierzam kupić zestaw głośników Monitor audio BX6/BXFX/BXcenter. Do tego Ampli Onkyo Tx-nr808. Mam jednak problem jaki Subwoofer do tego dobrać. Zestaw Będzie służył do 50/50 Muzyka/Kino i PS3. Z tego co czytałem to do muzyki obudowa zamknięta, tak więc trafnym wyborem byłby sub z tej serii (BXW10). Jest on jednak drogi i nie jestem do końca przekonany czy chcę tyle wydać. Znalazłem sub z tej samiej firmy (MRW10)jest on znacznie tańszy tyle że tu już jest bassreflex. Zaciekawił mnie jeszcze jbl es250pw ze względu na bezprzewodowe połączenie oraz Paradigm DSP3100(dużo dobrego słyszałem o tej firmie). Który sub wybrać? Mimo wszystko dopłacić i mieć w zamkniętej obudowie czy wybrać któryś z tanszych, a jeżeli tak to który?? Niestety nie mam możliwości odsłuchu. Dziękuje za pomoc.
Pozdrawiam.
 

magister1234

New member
Pokój ma ok 20m^2 wys 2,6m . Jeżeli chodzi o cene to chciałbym wydać ok 1500-1700. Sprzet ma mi służyć wiele lat więc jeżeli naprawde warto!!! to przeboleje i dołoże te 600zł. Więc kwota max. to 2300zł.
 

darekguma

New member
Bez reklam
XLS400 nie słyszałem, choć don111 bardzo sobie chwali ten woofer, co do velka to swietny woofer w kinie, do muzyki używan przy cichym słuchaniu, przy głośniejszym wyłączam lub skręcam na minimalną częstotliwośc odcięcia (mocno dmucha w moim niewielkim pokoju). Jak masz możliwość pytaj w sieci MEGAHZ, można negocjować ceny a również zabrac woofer do domu na odsłuch po wpłacie wartości sprzętu.
 
Do góry