SUBWOOFER DO 500 pln.

Najlepszy subwoofer do 500 pln


  • Total voters
    0
  • Poll closed .

przemekxyz

New member
Mysle ze ten post przyda sie wielu forumowiczom ktorzy jak ja nie znaja sie na sprzecie audio.

Na forum widzialem wiele postow na temat subwooferow ale byly to porownania czesto drogich glosnikow dlatego mam prosbe moze ktos ustawi sondaz (ja nie wiem jak :rolleyes:) wpisze tam suby do 500 pln (wedlug cen z ceneo czy skapca) i niech forumowicze glosuja.

Moim zdaniem taki sondaz bedzie bardzo pomocny dla wielu ludzi planujacych swoje pierwsze KD a poza tym ograniczy niepotrzebne posty w tym temacie..:D


Proponuje pierwsze dwie pozycje suba do 500 pln
1) Yamaha YST-SW030
2)PIONEER S-W90S


Ps. Zakladam ze rozne kolorkiliterek wzbudza wieksze zainteresowanie moim postem .. :D
 

ArtS007

New member
Bez reklam
Nie mam nic przeciwko kolorowym literkom, ale to forum posiada również wersję z jasnym tłem. Więc Twoje dzieło będzie lepiej wyglądało w kolorze Classic.

ArtS :)
 

przemekxyz

New member
Debuger napisał:
Tym postem wbudziłeś we mnie tylko ..... obrzydzenie.
loooollll:grin:l

Poczytalem troche forum i zauwazylem ze czesto polecanym subem jest Jamo SUB 200 - co jak narazie znajduje odzwierciedlenie w sondzie. Mozecie mi wyjasnic jaka jest przewaga Jamo nad Yamaha YST SW030, bo ze specyfikacji technicznej wynika iz to Yamaha jest lepszym sprzetem do KD.

Yamaha YST SW030

Moc znamionowa [W]: 75
Pasmo przenoszenia [Hz]: 28 - 200

Jamo SUB 200

Moc wzmacniacza (W): 200
Pasmo przenoszenia (Hz): 40 - 150

Oczywiscie Jamo ma wieksza moc ale na KD i tak sie tego nie wzkorzysta/szczegolnie jesli ktos mieszka w bloku :p. Wiec czy moc jest jedynym autuem Jamo ...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry