Subwoofer do 1400,-

maniol_007

New member
Witam,
w najbliższym czasie planuję uzupełnić zestaw 5.0 oparty na MA BX5 plus centralny oraz BxFx o subwoofer. Pomieszczenie ok 19-20 mkw częściowo otwarte na kuchnie. Całość napędzana HK260, budżet jak w opisie max 1400pln, myślałem o Wharfedale Spc 10 lub coś z używek na all......pl znalazłem velodyne cht-10r za 1200pln (2008r) czy warto ?? A może coś innego.... jeśli chodzi w wykorzystanie sprzętu to wszystkiego po trochu..( CP, filmy, xbox, koncerty )
 

Pawel_Sz85

Klub HDTV.com.pl
VIP
Velodyne robi bardzo dobre suby. Jeśli ten używany jest w dobrym stanie to warto się nim zainteresować. Tylko pewnie ciężko będzie to stwierdzić. Z nowych zerknij na suby Klipscha np. RPW-10, może też Velodyne Impact 10.
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Witam,
w najbliższym czasie planuję uzupełnić zestaw 5.0 oparty na MA BX5 plus centralny oraz BxFx o subwoofer. Pomieszczenie ok 19-20 mkw częściowo otwarte na kuchnie. Całość napędzana HK260, budżet jak w opisie max 1400pln, myślałem o Wharfedale Spc 10 lub coś z używek na all......pl znalazłem velodyne cht-10r za 1200pln (2008r) czy warto ?? A może coś innego.... jeśli chodzi w wykorzystanie sprzętu to wszystkiego po trochu..( CP, filmy, xbox, koncerty )

Możesz też pomyśleć o MRW10 do kompletu.
 

maniol_007

New member
jeszcze nie.... mysle cały czas nad Velodyne CHT-10R, kolega ma go sprawdzić, jak bedzie ok to sie chyba zdecyduje tylko kurde wielki jest.....
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

maniol_007

New member
No i padło na MRW 10, teraz pozostało czekać na kuriera. I jeszcze jedno czy ktoś może mi powiedzieć jak ustawić odcięcia głośników i suba, coby ładnie razem gralo.:bober:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Dokladnie kazdy znajdzie tam cos dla siebie... aby chcialo sie poczytac :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
Dokładnie jak kolega napisał. A co jeszcze śmieszne, to mając wcześniej Tonsila u ojców buczał, a na nowym mieszkaniu już nie. Nie wiem od czego to jest zalezne, ale niektóre typy tak mają. Sporo o tym różnych tematów w necie.
 

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
Całkiem mozliwe. Nie było to jakoś bardzo uciązliwe, bardziej takie bzyczenie niż głośne buczenie. Co nie zmienia faktu że na nowym mieszkaniu już tego nie było.
 
Do góry