Subwoofer BK XLS200. Jakieś opinie?

mlmara

New member
Witam!

Jak w temacie. Miał/ma ktoś doświadczenia z tym subem? Wybrałem go, bo mi/nam pasuje gabarytowo i kolorystycznie (warunki wysokotonowej żony ;)) do pokoju 20-25m2. na polskich stronkach znalazłem tylko opinie o BK XLS400 (też niewiele, za to bardzo pozytywne. Chyba nawet tutaj coś było). Niestety o BK XLS200 u nas nie ma nic. Czytałem trochę forów anglojęzycznych (zdaje się że wszystkie z UK) i tam sobie chwalą. Głównie chodzi mi o odsłuch stereo, a w zasadzie 2.1 (i proszę nie pisać, że to profanacja, bo to absolutna herezja), bo w kinie na pewno sprosta moim niewielkim wymaganiom. Dodam tylko, że nie jestem basomaniakiem, a chodzi mi tylko o uzupełnienie dolnego pasma, którego trochę brakuje moim frontom.

Dzięki za konstruktywne opinie
Pozdro

PS (Off topic) Dlaczego nie mogę zmienić ikonki? Dlaczego przekierowuje mnie czasem na inne (nie moje) wpisy?
 
Ostatnia edycja:

mlmara

New member
No i właśnie przyjechał! Sztuka nówka nieśmigana BK XLS200. Na razie bawię się ustawieniami, ale już jest nieporównywalnie lepiej niż na pasywnym Infinity.
Pozdro!
 

hans2

Banned
"na papierze" wyglada lepiej niz REL T5 ktorego kupilem.
wieksza moc, cena porownywalna, tez zamkniety, duzy wybor wykonczenia,
bogaty zestaw "akcesoriow".
tez sie zastanawialem kiedys nad tym samym modelem ale w koncu wygral lokalny serwis.

napisz cos wiecej jak go posluchasz troche, jestem bardzo ciekaw.
 
Do góry