STR-DA3600ES Jaki zestaw 5.1/5.0?

Balik

New member
Witam

Stałem się posiadaczem amplitunera STR-DA3600ES (poniosło mnie na iBood'zie:). Potrzebuję pomocy w doborze zestawu 5.0 + sub w przyszłości.
A więc:
Pomieszczenie: ok 20m2
Przeznaczenie: Filmy: 70% | PS3: 20% | Muzyka: 10%
Budżet: ok 2 000 pln

Zależy mi aby grało ładnie już z niskiego poziomu głośności.

Rozważałem zestawy:
Klipsch F1
Jamo 506
Quadral 5000

Oczywiście nie zamykam się tylko na te zestawy, nie chcę też wydać zbyt wielu pieniążków zależy mi na najlepszym stosunku cena/jakość, F1 to max moich aktualnych możliwości finansowych (im mniej tym lepiej).

Pozdrawiam i z góry dziękuję za wartościowe rady.
 
Z

zerga

Guest
sluchalem mission m35i na str-da2400es to model nizszy od twojego i rozni sie pierdolami takimi jak 3d.generalnie mocowo i reszta prawie to samo.bardzo ladnie to razem wspolgralo. to moje doswiadczenie.poprostu bylem na odsluchu z moim ampli.budzet mialem elastyczny w miare ,takze odsluchiwalem duzo zestawow ale te co wpadly w moj sluch bo kazdemu co innego pasuje,to:kef c7,mission m35i,AE aelite3 wybralem ciut drozsze AE ale mialem duzy duzy dylemat:confused:w tym budzecie postawilbym na missiony.:)jako fronty wiem to juz 2 tys ale warto reszte bym stopniowo dokupil z czasem.
 
Ostatnia edycja:

Balik

New member
Przy wyborze głośników to jednak można dostać obłędu.

BJ radzi BX6, poczytałem i powiem szczerze jest to mój aktualny faworyt, ale cena:( Tym niemniej chcę pójść w tym kierunku.
Mój salon 20m2 jest jeszcze w trakcie budowy. Aktualnie mam salonik 14m2, pomyślałem więc, że zacznę budowę KD od innej strony mianowicie BX2 + BX Center, na tyły znajdę jakieś hałaśniczki. Po wprowadzce do nowego lokum dokupię BX6 + sub.

Reasumując idę do przodu ale tyłem.

Czy taki pomysł ma sens? Wydaje mi się, że tak, teraz BX6 przekroczyłyby mój budżet a i nie mógłbym się nimi w tak małym pomieszczeniu nacieszyć. Po wymierzeniu widzę też, ze nie miałbym ich jak rozsądnie rozstawić.

Co o tym sądzicie?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
wielkość pokoju tu nie ma znaczenia - ważniejsza jest dynamika. I w tych warunkach nawet jak cicho zagra będziesz mocno "happy".
Popytaj Bj- on Ci podpowie jak ustawić.
 
Do góry