Stojak pod B2 (Klipsch)

lmichal

New member
Jaki powinien być stojak pod głośniki B2 ?? Nie mogę przyczepić do ściany. Rozumiem ze to musi być podstawa na której głośnik będzie stać? Czy mocuje się go jakość do podstawy - dziecko biega po pokoju? Jaką wysokość powinien mieć stojak jak "głowa" jest na wysokości ok. 100 cm - 70 cm ? bo głośnik ma ok. 32 cm wysokości i waży 5 kg
 
Ostatnia edycja:

piotrflo

New member
Jaki powinien być stojak pod głośniki B2 ?? Nie mogę przyczepić do ściany. Rozumiem ze to musi być podstawa na której głośnik będzie stać? Czy mocuje się go jakość do podstawy - dziecko biega po pokoju? Jaką wysokość powinien mieć stojak jak "głowa" jest na wysokości ok. 100 cm - 70 cm ? bo głośnik ma ok. 32 cm wysokości i waży 5 kg

Glosnik wysokotonowy z kolumny powinien byc na wysokosci uszu. Wynikowo wyjdzie ci jak wysoki powinien byc stojak bys taki pulap osiagnal. Jak bedziesz zainteresowany pisz na prv dam Ci namiar na solidnego producenta i w ludzkiej cenie. Stojaki ciezkie i solidne. Wlasnie ostatnio sobie wykonalem i juz stoja. Mam dwojke dzieciakow z czego jedno ma 3 lata. Bez obaw.
 

gacekk

New member
Jeśli jeszcze nie kupiłeś tych głośników proponuje kupić set, w którym zamiast B2 masz S2 to są tylne kolumny surround z możliwością zaczepienia do ściany. Tak sam klipsch podaje w przykładowych setach. B2 rekomendują jako kompaktowe fronty, a wszędzie w Polsce w zestawach z marketów b2 są na tylne pomimo tego, że w EIC można kupić set z s2 zamiast b2.:hmm:
 

lmichal

New member
niestety po fakcie a nikt w temacie nie podpowiedział tego przed zakupem:(
w dalszym ciagu nie moge kupić sensownych stojakow bo albo drogo albo na zamówienie albo za niskie potrzebuje ok 90 cm albo za lekkie:)
 

piotrflo

New member
A co Ci przeszkadza na zamowienie? Bedziesz mial takie jakie chcesz. Na jakiej wysokosci jest glosnik wysokotonowy od dolnej krawedzi glosnika?
 

Jingis

New member
I co znalazło się rozwiązanie tego problemu? Bo mam dokładnie taki sam :/ Potrzebuję stojaczków pod B2, żeby były na wysokości ok 90cm.
 

pkomp

New member
kwasior przykwasiłeś - ten stojak to na muchy nie na kolumny
Stojak MUSI byc masywny

kolega jak ma problem to idzie do stolarza i tworza mu na wymiar porządne stojaki z płyty wiórowej w kolorze mebli - sam takie robiłem - dwie podstawy i kwadratowa rura z płyty - w środek piach albo kamienie i nie ma opcji by cos to ruszyło
stabilny i ciężki - jeden kosztował mnie odrobinkę pracy i jakies 40 pln
 
Do góry