stereo zamiast kd

wojtekkos2

New member
Witam
chciałbym otrzymać poradę w sprawie zakupu sprzętu stereo połączonego trochę z kinem domowym. Wiem, że dla koneserów to bzdura, ale ja nim nie jestem. W większości słucham muzyki, więc chciałbym kupić zestaw 2.0, ale równocześnie żeby był blue rey (choć wiem, że do muzy lepszy jest CD) i żeby można było słuchać dźwięku z tv przez kolumny. Pokój 25 m2. A może ma sens kupno i br i cd? Proszę o porady (budżet 3-3,5K).
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jeśli akceptujesz wybór BD do muzyki znając różnicę dźwięku to ok.
Jaki rodzaj muzyki słuchasz?
 

wojtekkos2

New member
różna: rock, hard rock, blues, również klasyka,
jeszcze pytanie do KIKI: czy dla przeciętnego odbiorcy bez doświadczenia jest wyczuwalna różnica między dźwiękiem z CD a BD?
 

Bepeh

New member
pytanie o budżet jest zasadne

kolumny będą potrzebne z szeroką sceną i solidnym basem.
pytanie o roznice w dzwieku miedzy CD a BD - jaka kasa na wydanie, do czego podpiete czyli jaki wzmak/ampli
 

Bepeh

New member
polecam HK 3490 co do BD i kolumn mozna znalezc lepiej

jak w tytule HK 3490 OK, co to bd i kolumn mozna znalezc lepiej
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Różnica jest wyraźna dla każdego. Dlatego CD jeśli ktoś posłucha nawet 20 sekund wie co wybrać.
Do Potrzeb muzycznych wybierałbym muzyczny system - czyli
Harmana AVR 255 + BD + Dali Concept
Pioneer 921 + BD 140+ JBL Studio
 

wojtekkos2

New member
Różnica jest wyraźna dla każdego. Dlatego CD jeśli ktoś posłucha nawet 20 sekund wie co wybrać.
Do Potrzeb muzycznych wybierałbym muzyczny system - czyli
Harmana AVR 255 + BD + Dali Concept
Pioneer 921 + BD 140+ JBL Studio

nie wiem czy dobrze rozumiem: są to zestawy KD, tak? a mówiliśmy, że do muzyki lepsze jest stereo...a może ja coś kręcę-proszę mnie oświecić.
 

maniekn274

New member
Bez reklam
jak radio sie przyda to kup hk3490+bluray +oli roth 40 i będie lux koszt jakieś 4700 a może taniej,albo tańszy ampli stereo hk3390.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry