stereo do około 2.5k

michasOLN

New member
Witam,
od pewnego czasu złapała mnie jakaś większa chęć zakupu jakiegoś zestawiku. Na początku chciałem jakieś kino domowe za podobną sumę i wybór padł na zestaw TX-SR308+QQ5000. Lecz po głebszym zastanowieniu się doszedłem do wniosku czy na pewno to dobry wybór? Filmy w domu oglądam sporadycznie.
Wiec chciał bym prosic o pomoc w wyborze zestawu stereo. Posiadam ps3, nie znam się ale możne można to jakoś połączyć?
Czy w/w zestaw kina domowego tez można połączyć z ps3.
Budżet jaki posiadam to 2.5k można go lekko naciągnąć
Z góry dziękuje
 

killpit

New member
Wg mnie zostałbym przy tym co wstępnie chciałeś jest to fajny zestawik.Ewentualnie zamiast 308 może 577 lub 607. Wzmak tylko ten model wchodzi w gre ONKYO A-5VL jedyny chyba który ma wejście cyfrowe.Pogadaj z Blackninją na priv. o cenkach ostatnio robi świetne :-D
 

bagiennik

New member
Bez reklam
Ale czy to jest STEREO ? :>
Lepiej chyba kupić jakiś wzmak Stereo podstawowy model Denona czy Yamahy i do tego jakieś np. Heco Victa 500 i sto razy lepiej to zagra niż takie słabe kino :>
 

sooro

New member
Ale czy to jest STEREO ? :>
Lepiej chyba kupić jakiś wzmak Stereo podstawowy model Denona czy Yamahy i do tego jakieś np. Heco Victa 500 i sto razy lepiej to zagra niż takie słabe kino :>

W 100% się zgadzam, jeśli to ma być tylko stereo to po co kupować całe kino domowe? Wzmacniacz stereo w tej samej cenie zagra o niebo lepiej od amplitunera kinowego:smile:
 
Do góry