Stereo - 3000 - film, muzyka - 40m2

sdsw

New member
Witam,
poszukuje zestawu stereo do pomieszczenia 10m x 4m (kuchnia otwarta, jadalnia i w ostatniej czesci pomieszczenia kanapa naprzeciwko 60" tv na scianie). Muzyka film (rock, alternatywa, spokojna muzyka, chill) 50/50 (raczej duzo spokojnych, klimatycznych filmow, wiec nie potrzebuje 5.1)

Zestaw musi byc nowoczesny czyli amplituner musi miec bluetooth i wifi - zastanawiam sie nad Onkyo TX-8150 ale ten amplituner kosztuje 2400 czyli prawie caly moj budzet. Czy istnieje tansza alternatywa ? Chcialbym wlaczac muzyke z telefonu lub laptopa (spotify) zdalnie - bez podlaczania zadnych kabli.

Do tego dwie kolumny podlogowe - podoba mi sie design Magnat ale cena to 2000. Moze cos innego w ciemny drewnie/czern ?



Co sadzicie o Audio Pro Addon T20 ? Jak jest z jakoscia dzwieku ? Takie kolumny spelnialyby moje oczekiwania - tylko czy sa warte takiej kwoty ?
 
Ostatnia edycja:

woytaski

New member
Bez reklam
Co sadzicie o Audio Pro Addon T20 ? Jak jest z jakoscia dzwieku ? Takie kolumny spelnialyby moje oczekiwania - tylko czy sa warte takiej kwoty ?
W jaki sposób twierdzisz, że spełniać będą Twoje oczekiwania?
Najpierw posłuchaj, a później wybieraj.
Decyzja oparta jedynie na aspekcie finansowym, nie jest najlepsza. Można się rozczarować.
 

sdsw

New member
Odpowiada mi prostota, design i zdalna obsluga. Gdzie w Warszawie moglbym tego posluchac i porownac z JBL L16 i klsycznym zestawem amplitner/wzmacniacz + kolumny ?
 
Do góry