spory problem z G30, proszę o pomoc

mps6

New member
Witam serdecznie, stałem się szczesliwym posiadaczem plazmy panasonic g30 w wersji 50cali. Mam taki problem, wszedłem w menu serwisowe aby sprawdzić czy mój tv już wcześniej nie działał. Okazało się że jest nowka sztuka. Natomiast nie wiem czy czegoś nie pokrecilem w ustawieniach menu serwisowego... Mam ogromną prośbę czy ktoś może wladowac screna lub zdjęcie jak mają wyglądać ustawienia w menu serwisowym. Dodam jeszcze iż przypadkowo zmieniłem WB white balance i nie wiem jaką jest jego fabryczna wartość 0 czy 3? Kontrast wychodzi mi 1A3 choć na sniezacym sygnale wartość ta się zmienia... Potem dalej zaszalalem i ekran zrobił się biały na dynamic ale z tego co rozumiem jest to normalny tryb dynamiczny który ma na względzie test matrycy. Nowego softu nie pobieralem jest fabryczny. Będę bardzo wdzięczny za pomoc, głównie chodzi mi o ten white balance i kontrast (choć dałem tam auto adjust chyba żółtym przyciskiem pilota) będę wdzięczny ogromnie za zdjęcie z prawidłowym ustawieniem i info. Na temat tego white balance WB. Pozdrawiam. Ps. Przeszukalem zagraniczne fora i nic, więc zwracam się o pomoc do rodaków :)
Dosałem załącznik jak u mnie to wygląda tzn. jakie są parametry w menu serwisowym, mam nadzieje że załącznik przeszedł, wybaczcie jakość zdjęcia ale to telefon komórkowy.
 

Attachments

  • DSC00054.jpg
    DSC00054.jpg
    508,8 KB · Wyś: 70
Ostatnia edycja:
Do góry