Soundbar do 2 tys.

PiotrTAG

New member
Witam wszystkich,

od kilku dni poszukuje z bratem soundbar dla niego. Prawdę mówiąc wybór jest ogromny i można się pogubić,chciałem go namówić na kupno jbl SB400 którego mam. No ale on nie chce, chce mieć coś innego.

Więc co możecie polecić?, jaki model do pokoju który nie jest duży, i odległość od soundbara będzie około 3 m no i najważniejsze, soundbar będzie wisieć pod tv i ma mieć dobry bas. Używany będzie głównie do grania na konsoli, oczywiście tv i filmy.

Czekam na jakieś fajne propozycje, sam jestem ciekaw czy można już coś znaleźć ciekawszego od jbl SB400, z którego jestem mega zadowolony. O i taka ciekawostka :) jbl kupiłem za waszą namową i nigdy go nie słyszałem, a wybór był bardzo trafny i naprawdę hicior!
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Faktycznie z extra modeli masz Harmana SB26 i Fidelio E6 lub B6.
Dla członków klubu HDTV są specjalne oferty.
 

PiotrTAG

New member
Fidelio jest grubo po za budżetem, a co do tego Harmana SB26 to ludzie go nie chwalą na zagranicznych forach. Po za tymi modelami można jeszcze coś ciekawego znaleźć?
 

PabloLaskows

New member
Witam. Jestem szczęśliwym posiadaczem JBL SB400 od 10-10-2016 i powiem szczerze, że wahałem się między Sony HT CT790 a JBL SB400. Mój wybór okazał się strzałem w dziesiątkę, więc skoro coś jest sprawdzone i dobre więc po co szukać czegoś innego? Sam przeczytałem mnóstwo opinii i nie żałuję swojej decyzji.
 
Do góry