Soundbar do 1000 zł

noxi

New member
Witam poszukuje soundbara do 1000zł

znajdę coś fajnego w tej cenie czy mogę zapomnieć?

Myślałem nad czymś takim.
LG NB3530A Wireless Sound Bar

Posiadam taki TV (nie wiem czy to ważne)
LG 47LA620V 47`


salon mam naprawdę mały.
i to jeszcze z aneksem.

Do tej pory korzystałem z Samsunga HT-THX25
i byłem bardzo zadowolony.

Minus taki ze głośniki zajmują mi za dużo miejsca.

Pozdrawiam i proszę o porade.
 
Ostatnia edycja:

murzyn997

New member
A gdzie subwoffer do tego??
Juz ten lg wydaje sie lepszy
Tylko się wydaje,a rozczarowanie przyjdzie natychmiast.Chcesz kupić coś fajnie grającego to bierz od firm które audio się zajmują a nie od firm które sprzedają wszystko co możliwe.I nie sugeruj się tym co na papierze mają napisane(lg,samsungi itp.) bo potem się niemiło zdziwisz jak zauważysz że dźwięk robi się coraz gorszy wraz z podkręcaniem głośności.
Takie moje zdanie,nie jestem ekspertem audio więc mogę nie mieć racji,dlatego warto brać pod uwagę to co pisze Blackninja,bo na pewno nie zaproponuje Tobie byle gówna a na sprzęcie się zna.
 

noxi

New member
Aha. No chyba ze tak ;)
Tylko zastanawia mnie jedno.
Philips tez sprzedaje wszystko
A philips fidelio e5 mówią wszyscy ze jest bardzo dobre.
Czy z tego JBL choć troche uzyskam dobry dźwięk do filmów?
Pozdro.
 

wohard

New member
Ja dzis stalem sie posiadaczem JBL SB100, gra to przyzwoicie(z jednego glosnika nie ma co spodziewac sie audiofilskich wrazen), ale efekt jest dopiero jak sie do tego podlaczy jeszcze subwoofer aktywny. Razem z glosnikiem go nie ma. Soundbar kupisz za okolo 600zl i jak do tego dolozysz suba za ok 400 to zestaw bedzie bardzo fajnie gral.
SB200 ma dodatkowo bluetooth i w polaczeniu z subem(jesli mozna podlaczyc) na pewno bardzo fajnie brzmi, ale to wtedy calosc trochu przekroczy budzet.
Sluchalem tez LG 3530 z subem, i samsunga bodajze HW-F450 i jakos mnie nie porwalo.
U Blackninja kupowalem juz TV i jestem bardzo zadowolony, jesli juz ci cos poleca to znaczy ze nie jest to jakies badziewie.
Najlepsze bylo to jak wylaczylem soundbara po jakis 2 godz sluchania TV na nim - zaczal leciec dzwiek z samego TV - w pierwszym momencie mialem takie wrazenie ze slucham dzwieku z glosnikow za 15zl do kompa.
 
Ostatnia edycja:

Pirzu

New member
Podepne sie pod temat.

A więc przechadząc do tematu, poszukuję dobrego soundbara do tv Sony Bravia kdl-40w605b. Nie znam się zupełnie, rozejrzałem się za paroma i od to co znalazłem.
Yamaha YAS-93
Yamaha YAS-101
Yamaha YSP-1400

Pytania: Czy jest kolosalna różnica w jakości reprodukowanego dźwięku ?
Czy jest dopłata warta w tych przypadkach? Kolejne:

JBL SB100
JBL SB200
JBL SB350

Podobnie jak u yamahy.. czy jest sens dopłacać? I który z JBL i Yamahy najrozsadniej i lacznie z tych 6 - ktory najrozsadniejszy. A może żaden ?
 

firekage

New member
Bez reklam
Pirzu, za 1500 to masz w sumie, bez łaski, zestawy 5.1 z normalnymi głośnikami, widziałem kina Pioneera, Yamahy i bodaj Denona, ot, pierwszy z brzegu:

Yamaha HTR-2067B, Prism Audio Onyx 100 (czarny) - Dobra cena, Opinie w Sklepie RTV EURO AGD

Yamaha HTR-2866B, Prism Audio Onyx 100 (czarny) - Dobra cena, Opinie w Sklepie RTV EURO AGD

Onkyo TX-SR313B (czarny), M-Audio HCS-9920 (wenge) - Dobra cena, Opinie w Sklepie RTV EURO AGD

Onkyo TX-SR313S (srebrny), M-Audio HCS-9920 (wenge) - Dobra cena, Opinie w Sklepie RTV EURO AGD

Yamaha HTR-3067 (czarny), Prism Audio Onyx 100 (czarny) - Dobra cena, Opinie w Sklepie RTV EURO AGD

Yamaha HTR-3067 (czarny), Prism Audio Onyx 100 (orzech) - Dobra cena, Opinie w Sklepie RTV EURO AGD

Onkyo TX-SR313B, M-Audio HCS-9950 (czarny) - Dobra cena, Opinie w Sklepie RTV EURO AGD

Oczywiście, ekspertem od audio nie jestem, ale fizyki nie oszukasz, a głośniki soundbara są***kilkukrotnie mniejszej średnicy niż***te, z zestawów audio, które podałem wyżej....nie muszę mówić, że nawet słabszej klasy głośniki ze wzmacniaczem lepiej zagrają***niż***ten soundbarek?
 
Do góry