Sony xe9305

ditomee

New member
Witam czy ktos jest w stabie powiedziec czy tak piwiino byc w yakim telewizorze
70f32d419680691ea4d1f565eadcd781.jpg


Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
 
Kolego nie oglądasz chyba pustego wyjścia HDMI w nocy :). Odpal film , albo jakikolwiek program i ciesz się super czernią dzięki automatycznemu lokalnemu przyciemnianiu. Oglądając jakikolwiek film jest super, telewizor wygasza się na czarno - odpal na you tube czarny ekran i zobacz jak wygasza się telewizor. Ciesz się dobrym sprzętem :). Te plamki faktycznie masz, ale to chwila przy przełączaniu kanałów lub na wyjściu przed pokazaniem się obrazu. Pamiętaj, że masz krawędziowe podświetlenie, jednak dzięki świetnym algorytmom telewizor wyświetla bardzo równomiernie podświetlony obraz podczas oglądania filmów, czy innych treści. Na tych ekranach typu HDMI i inne wyjścia kiedy nie ma obrazu niestety to lokalne przyciemnianie moim zdaniem nie działa, dlatego to widzisz. TV nie kupujesz przecież do oglądania pustego, czarnego ekranu. Kiedy wyświetlany jest obraz jest elegancko, a dla mnie właśnie o to chodzi - o oglądanie pięknie wyglądających filmów, nie pustego ekranu HDMI :).
 
Ostatnia edycja:

barburian

New member
Bez reklam
Tv

Witam czy ktos jest w stabie powiedziec czy tak piwiino byc w yakim telewizorze
70f32d419680691ea4d1f565eadcd781.jpg


Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka


Witaj, niestety technologia LED ma swoje wady, na szczęście nie oglądasz planszy sygnałowej
HDMI na okrągło , no chyba że lubisz się katować takim obrazem :)
Tylko OLED pozbawiony jest tego efektu, w SONY ZD9 też trafiają się takie kwiatki
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Zdjęcie jest prześwietlone, na pustym ekranie nie załącza się Backlight.
Z tego zdjęcia absolutnie nic nie wynika.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Nie potrafię zrozumieć, ze ludzie robią zdjęcia " na pustym" sygnale. Przecież oglądając coś z satki to zupełnie inaczej obraz się prezentuje. Po co się katować tego typu zdjęciami. Przy Full ledach jest to zdecydowanie lepiej, ale mistrzem w tym jest jak Kolega wyżej wspomniał tv oled.
 
Do góry