Sony Ps3 w odwrocie, gracze rzucają się na Xboxa 360 .

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Cierpliwość graczy PS3 zaczyna się kończyć.
Ciągłe przerwy w działaniu sieci PlayStation zaczynają mieć wpływ na spadek sprzedaży i odwrót od japońskiego producenta użytkowników- ujawnił Edge, manager dużej brytyjskiej sieci sklepów.

setups002.jpg


"W pierwszym tygodniu przerwy tak naprawdę nie widać było żadnych istotnych zmian w sprzedaży i w handlu" mówi jedno ze źródeł. "Jednak od drugiego tygodnia zauważyliśmy wzrost zwrotu konsol PS3 o ponad 200 procent oraz ogromny wzrost sprzedaży konsol Xboxa 360.

Inne źródło pracujące dla niezależnej sieci sprzedaży detalicznej w południowo-zachodniej części Anglii powiedziało nam , że widoczny jest "ogromny wzrost" wielkości odsprzedaży PS3 na rynku wtórnym. Są to gracze którzy spędzają większość czasu gry online w internecie.

W wielu komisach było tak że ludzie często na koniec miesiąca przynosili konsole PS3 do sprzedaży aby dostać kasę, którą przeznaczali na opłatę rachunków.
Ale tym razem sprzedają PS3 pytają o Xboxa - mówi Tom Mestdagh belgijskich indie Gameswap .

"Mamy wzrost o 200 procent zwrotów PS3. Zazwyczaj sprzedajemy je bardzo szybko, ale nie tym razem. Teraz mam tylko sprzedane od 30 do 40 procent stanów naszego magazynu. "
To samo dotyczy gier na PS3. Na przykład sprzedaż FIFA 11 niezwykle popularny tytuł online w tygodniu kończącym się przebił sprzedaż na korzyść Xboxa 360 w stosunku - 49/37 procent.

W związku że trudno jeszcze ocenić prawdziwy obraz tego, jak poważnie przerwy w PSN mają wpływ na sprzedaż detaliczną to jeszcze trudniej ocenić jak dalece zdenerwowani są użytkownicy konsol PS3 grający głównie w sieci. Sony będzie musiało dokonać wielu gestów dobrej woli żeby odzyskać i uzyskać utracone zaufanie klientów.
next-gen
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

claudio

Member
Rozumie iz mozna byc zdenerwowany z powodu problemow z PSN..ale oddawac PS3 zeby brac Xboxa?... to chyba jacys maniacy gier ktorzy nie widza swiata poza grami.

Ja przez takie cos napewno bym PS3 nie oddal. Spokojnie poczekam. Znajomi rowniez co maja PS3 sie smieja z tych "rewelacji" o oddawaniu PS3..
 

exekutor

New member
A ja właśnie kupiłem sobie PS3 i spokojnie poczekam aż ta panika minie i wszystko będzie hulać jak wcześniej ;)
 

aszbi

New member
Ja też czekam bo sprzedawać nie zamierzam. PS3 służy mi przede wszystkim jako centrum rozrywki (filmy, internet, muzyka) a potem dopiero gry :) ale fakt faktem, to co robi Sony to się w pale nie mieści!!! wpierw ogłaszali że do 5 maja, ok tydzień czy dwa można poczekać bo co za różnica. Atak był naprawdę duży i udany na Sony. Ale teraz czekać miesiąc ? nawet głupiego dema ani nic pobrać nie można. Polecieli w kulki i tyle. Tak się nie robi.
 

pro_fill

New member
Bez reklam
nie podobno, tylko działa.
pytanie: jak długo?

do loginu należy wpisać obecnie hasło i następnie zmienić je wpisując dwukrotnie nowe.
 
Do góry