Sony: Okulary 3D czy już bez?

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Sony: Okulary 3D czy już bez?
Chan Leo - Czwartek, 24 luty 2011 23:23 (CET) 0 Ulubione (0)

001_DSC_2475.jpg

http://www.hdtv.com.pl/forum/newsy/63253-ces-lcd-46-sony-3d-bez-okularow.html

Brak czasu jeszcze do komercjalizacji 3D bez okularów - to ogólne stwierdzenie na temat .

Sony podobnie jak inne firmy promuje bardzo koncepcję systemów 3D i to na każdym kroku , od telewizorów po kina domowe i gry.
Konkurencja czyli konsola Nintendo która w modelu 3DS wprowadza obraz 3D bez okularów wyprzedzając działania największego gracza na rynku konsol .
Jakie są szanse, że Sony będzie w stanie osiągnąć coś podobnego ?
Sony przyznaje że w świetle obaw korzystania z okularów system 3D nie rozwija się tak dynamicznie jakby mógł.
Phil Molyneux prezes i dyrektor Sony Electronics przypomniał na konferencji prasowej Sony że na tragach CES zaprezentowano obrazy 3D w telewizorach bez konieczności korzystania z okularów. Sony dysponuje również taką technologią.
Jednak przyznał, że perspektywa wprowadzanie ich pod strzechy domów musi jeszcze chwilę czekać.
Molyneux wyjaśnił, że jego firma uznaje potrzeby spowodowania wprowadzenia stereoskopowego 3D na ekranach telewizorów HDTV ale na chwilę obecną priorytetem jest aby zaspokoić i pielęgnować swój rynek dla produktów 3D z okularami głównie z powodów ekonomicznych, ponieważ ceny tych modeli nie odbiegają już mocno od cen "Zwykłych " telewizorów.
Dlatego należy zachować aktywne okulary 3D przydatne dla telewizorów Bravia - na razie.
 

pkomp

New member
nie odbiegają mocno...dobre sobie....wczoraj jeszcze się pogapiłem na te różne 3D - niestety nie da się tego wogóle komfortowo oglądać - 60Hz to zbyt mało by obraz się nie mazał i nie drażnił oczu...z tego też powodu nawet pod uwagę kupując tv nie brałem plazm bez 100 Hz czy tam tych 600Hz sub field turbo coś tam
powrót do marnych CRT jak nic - a mam bardzo czułe oko na migotanie
 
Do góry