Sony KDL32ex401 czy 402 - różnice

riffen

New member
Witam,

zastanawiam się nad kupnem tego 32 calowego Sony serii 400. Wystepuje on jednak w dwoch wersjach 401 i 402. Czym one sie w zasadzie różnią? Bo czytając opisy ich parametry są identyczne.

I przy okazji, czy automatyczna regulacja głośności w tym telewizorze oznacza, że reklamy będą ciszej, czy tylko wyrówna dzwięk pomiędzy kanałami?

Co jeszcze ciekawego możecie powiedzieć o tym telewizorze?

Będę wdzięczny za odpowiedzi.

pozdrawiam
 

Ares78

New member
Różnice pomiędzy ex401 i ex402 są tylko i wyłącznie estetyczne, technicznie są to te same modele. W ex401 masz wykończenie srebrne wklęsłe natomiast w ex402 srebrne wypukłe. Także brać który tańszy albo który bardziej odpowiada wyglądem ;)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
automatyczna regulacja - ogranicza różnorodność dźwięku.
Co do potrzeb podaj przynajmniej jakie masz warunki w mieszkaniu.
 

riffen

New member
co do warunkow to ogladalnosc z ok. 2.5m. do tego zwykla analogowa kablówka.

kusi cena na poziomie 1550 PLN. dotkliwy moze byc na pewno brak pipu po przyzwyczajeniu z poprzedniego telewizora.
 

Ares78

New member
Jeżeli masz możliwość to warto dołożyć do ex500 dużo lepiej spisuje się przy słabszym sygnale, a zdecydowanie do takiego można zaliczyć analogową kablówkę, chodzi tutaj o procesor BE3 który w takich zastosowaniach dobrze się sprawdza.
 

annag

New member
Witam
ja tak trochę z innej beczki ...
Kupiłam niedawno telewizra sony kdl32ex401, i niech mi ktoś powie jak do cholery uwidocznić na ekranie zegarek !!! :)))
nie ma takiej funkcji na pilocie i nie nie mogę też znaleść żadnej inforacji o tym w instrukcji obsługi. Wiem że moje pytanie może wydać się dla was dziwne ale dajcie mi znac czy ktoś wie jak właczyć zygarek :))
pozdrawiam
 

isis29

New member
Czy za pomocą tego telewizora będę mógł odbierać telewizję cyfrową naziemną?

Tak, telewizor posiada wbudowany tuner DVB-T MPEG-4.

A tak na marginesie, to zdecydowanie lepiej kupić tańszy ex301/302 hd ready, lub droższy ex500 full hd 100hz. Seria 4 to straszny niewypał.
 
Do góry