Sony KDL-55W809C czy Sony KDL-55W755C ?

bezel

New member
Witam,

Zdecydowałem się na zakup jednego z tych 2 telewizorów jednakże nie wiem
czy jest sens dopłacać do 809C jak nie będę w ogóle korzystał z 3D.

Pomoże ktoś który wybrać i czy może ktoś widział gdzieś jakiś test ? (szczególnie pod kątem input lag).
 

WuMike

New member
Bez reklam
Nie ma tych modeli w sprzedaży jeszcze, w związku z tym, nie ma testów. Te ostatnie pojawią się pewnie dopiero w czerwcu.
 

bezel

New member
A może kiki uda się Wam przeprowadzić jakieś testy tej nowej serii. Myślę, że sporo użytkowników by to zainteresowało.
 

ojtioo

New member
Dokładnie też wyczekuję testu tych modeli na hdtv i dokładnie z takie samego powodu jak autor tego tematu. Myślę, że zainteresowanych jest znacznie więcej.

Prosiłbym o zdjęcia tabliczek znamionowych obu modeli by sprawdzić rzeczywiste sprzętowe odświeżanie matrycy (a nie to marketingowe biadolenie o magicznej ilości Hz). Byłem w EuroAGD, ale nie mają jeszcze tych modeli na wystawie.
 

bezel

New member
O co chodzi z tymi telewizorami. Niby były do kupienia a teraz widze ze w euro chwilowo niedostępne. Są jakieś problemy z nimi ?
 

WuMike

New member
Bez reklam
Nikt nie zna konkretów. Ba, takich informacji nie posiadają nawet ludzie, pracujący w sieci Sony Centre.

To lekka kpina, ale tak jest. Komicznie wygląda obecnie salon w Gdyni, z pustymi półkami...
 

pasek

New member
Prawdopodobnie mają problem z Androidem dlatego jest opóżnienie. Chcą dopracować żeby potem nie było krzyku i lamentowania ale czy tak będzie to sie okaże jak te tv pójdą do domów pierwszych klientów.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Tak jak piszesz Kolego jest problem z Androidem i Sony chce być pewne że jak tv znajdą się na półkach to nie będzie tak jak to było w przypadku Philipsa .. A przecież można kupić inny tv niż Sony to nie jedyna na szczęście firma tv.. ale jakby tv się pojawiły i powiedzmy co piąty wracałby do serwisu albo do sklepu to te same osoby pisałby kpina jak można było wypuścić tv z tak działającym androidem.. ale w Polsce żyję to już się przyzwyczaiłem.. i tak źle i tak nie dobrze.. Ale tak jak napisałem można kupić tv Samsunga czy Lg nie trzeba czekać na Sony... bo przecież może się zdarzyć i tak że te tv pojawią się dopiero we wrześniu bo tej firmy nie stać na taki trik żeby dać tv niesprawdzone .... Bo to że jakieś modele będą mieć problem to jest normalne, to tylko tv ale chodzi o to żeby np co piąty nie trafiał do serwisu przez androida którego nie kto inny jak większości ludzi chciało kosztem lepszego obrazu mieć w swoich salonach..
 

pasek

New member
Chwila,chwila panowie. Wchodze na strone euro-agd i jest nawet jedna opinia na temat 50w809c ,gościu nawet pisze że ten tv ma input laga na poziomie 20 ms. Cena 4299zł. 55w809c 5349zł.
 
Ostatnia edycja:

ojtioo

New member
Te TV Sony z serii C na 2015 są już od dawna dostępne (widziałem je w Saturnie w Wawie), ale w tych najniższych wariantach także gość musiał albo pomylić albo "troluje" (na filmwebie też można przeczytać świetne recenzje filmów, które wyjdą za rok czy później)
 

WuMike

New member
Bez reklam
Chwila,chwila panowie. Wchodze na strone euro-agd i jest nawet jedna opinia na temat 50w809c ,gościu nawet pisze że ten tv ma input laga na poziomie 20 ms. Cena 4299zł. 55w809c 5349zł.

Gość pierniczy farmazony. Tegoroczna seria W80C ma większy input lag, od zeszłorocznej, niestety. Lokuje się on w okolicach 35-40ms. Nie wiem, dlaczego Sony zrobiło krok do tyłu, ale chyba nie tutaj powinno szukać się oszczędności. Dajcie mi wreszcie 65" TV z najlepszą możliwą jakością obrazu, bez "srandroidów" i innych bzdur, to go kupię, bo jak na razie albo mamy OLED'a za 30k PLN, potem ewentualnie 65X9005B oraz 65AX800, a dalej pustka. Klasa średnia ze świetnym obrazem schodzi do podziemia.
 

bezel

New member
Gość pierniczy farmazony. Tegoroczna seria W80C ma większy input lag, od zeszłorocznej, niestety. Lokuje się on w okolicach 35-40ms. Nie wiem, dlaczego Sony zrobiło krok do tyłu, ale chyba nie tutaj powinno szukać się oszczędności. Dajcie mi wreszcie 65" TV z najlepszą możliwą jakością obrazu, bez "srandroidów" i innych bzdur, to go kupię, bo jak na razie albo mamy OLED'a za 30k PLN, potem ewentualnie 65X9005B oraz 65AX800, a dalej pustka. Klasa średnia ze świetnym obrazem schodzi do podziemia.

Czy info odnośnie input lag-a jest gdzieś sprawdzone ? Musze kupić tv do 2 tygodniu, a input lag dla mnie to podstawa. Miałem kupić 809C ale teraz chyba wrócę się do 829b.
 
Do góry