sony kdl 46nx720 problemy z 3D

cudzy7

New member
Witam. Rozważam zakup sony kdl 46 nx 720. Wiem , że obraz w 2D jest rewelacyjny ale z testów zagranicznych ( naszych nie ma oczywiście żadnego ) wynika , że model ten ma poważne problemy z tzw. przesłuchem, obrazem widmem w trybie 3D. Mam prośbę do użytkowników, czy tak jest faktycznie , jeżeli tak, to jaka jest skala problemu. Z góry dzięki za odpowiedź
 

WojtR

Member
Bez reklam
ze wszystkich możliwych testów polskich ja dowiedziałem się , że niby jest lepiej niż w modelach 2010 ( fajny ogólnik ) a na modelach wyższych jest to mniej dokuczliwe generalnie przy 46" bym się dużo nie zastanawiał i kupił 46HX820 lub jak masz okna lub coś świecącego w ekran 46HX720

generalnie matryce z szybką fajnie pociągają czerń i kolorki tylko te odbicia :)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Nie wiem ile czasu dziennie będziesz korzystać z 3D ?
Skąd będziesz mieć tyle materiałów ?
W tej klasie najlepiej z przesłuchami radzi sobie Panasonic VT30 i Sharp LE 830
 

WojtR

Member
Bez reklam
wg mnie wszystko zależy od materiału

Opowieści z Narnii z starter pack-a wyglądają git

przykładowy plik z YT

GoPro 3D: Highlight Reel 2011 - YouTube

też bardzo dobrze , coś co ostatnio leciało na C+ coś o morzu wg mnie średnio , zdjęcia z aparatów 3D w formacie też fajnie pokazują głebię

generalnie EX720 raczej problem z ciemnymi partiami i jeśli coś się nie składa to raczej u góry ekranu ale generalnie nie jest źle wszystko zależy od źródła , sprawdzę jeszcze jak zachowuje się GT5

konwersja 2d na 3d minimalny efekt przynajmniej na TVN HD
 

WojtR

Member
Bez reklam
tak to wiem , niestety nie jest to warte + 2 tyś PLN i tyle to w świecie delikatnie mówiąc nie kosztuje ..
 
Do góry