sony kdl-46 nx710 czy samsung 46 C8000 ?

anikin

New member
Witam

z góry stwierdzam że się nie znam wiec chciałbym się poradzić kogoś mądrzejszego , a więc zastanawiam się nad 2 TV tak jak w tytule cenę mam podobną na oba modele bo oscyluje ona około 6500 zł , powiem co sam zauważyłem i co przemawia za i przeciw w moich odczuciach w samsungu podobają mi się kolory bo są soczyste ale za to sony ma fajne odcienie szarości co przy "ciemnych" filmach jest dość istotne acz kol wiek samsung jest mi bliższy pod względem obrazu ogółem , co do obudowy sony bije wszystkich na głowę cała czarna pięknie wykonana obudowa robi swoje mam bardzo designerskie mieszkanie i telewizor będzie wisiał na czarnej tapecie wiec wygląd ma u mnie dość duże znaczenie tak jak grubość , ale na szczęśćie obą tv są bardzo cienkie , ogólnie nie wiem na jaki się zdecydować . Sprzedawca w MM pocecał mi zdecydowanie sonego okręślając go minem lepszego :) , ale różnie bywa z tymi sprzedawcami wiec chciałbym uzyskac jakieś konkretne odpowiedzi o wiekszej rzeszy znawców dlaczego waszym zdniem sony lub samsung.

z góry dziękuję za pomoc !
Michał
 

anikin

New member
ok super dzięki za info z tego co poczytałem przez ten test to rzeczywiście chyba wybiorę samsunga ale przez te zamiecie dopiero będzie w poniedziałek do kupienia ;/
 
Do góry