Sony KDL 40w5710 i cam ci+ z polsatu

lizi0

New member
Witam,

Panowie mam mozliwosc wymiany jakze fantastycznego dekodera polsatu na modul ci+. Tylko pytanie czy moj poszciwy juz staruszek obsluzy taki modul?

Prosze was o odpowiedz.

Plusy modulu to to ze obsluga zestawu (tv dekoder) jest poprzez jeden pilot i to ze pomijam dekoder czyli kino domowe sonego bedzie glownym zrodlem dzwieku a jak teraz kombinacje przy przelaczaniu i sterowniu gloskoscia z pozionu dekodera i kina.


Wysłane za pomocą Tapatalk
 

accu

New member
Bez reklam
Witam,

Panowie mam mozliwosc wymiany jakze fantastycznego dekodera polsatu na modul ci+. Tylko pytanie czy moj poszciwy juz staruszek obsluzy taki modul?

Prosze was o odpowiedz.

Plusy modulu to to ze obsluga zestawu (tv dekoder) jest poprzez jeden pilot i to ze pomijam dekoder czyli kino domowe sonego bedzie glownym zrodlem dzwieku a jak teraz kombinacje przy przelaczaniu i sterowniu gloskoscia z pozionu dekodera i kina.


Wysłane za pomocą Tapatalk

Witam uprzejmie,
Niestety Twój telewizor nie wykorzysta modułu CAM+karta , gdyż nie ma wbudowanego tunera satelitarnego DVB-S . Obsłuży , jeżeli byś korzystał z usług operatora kablowego , gdyż ma
wbudowany tuner DVB-C .

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

lizi0

New member
No to mam zonka bo wymienilem dekoder na modol ale jeszcze nie dotarlem do domu na test. Jak nie zagada to kolejna wizyta z ponowna wymiana na dekoder


Wysłane za pomocą Tapatalk
 

lizi0

New member
Tv widzi modul ale nie widzi sygnalu z anteny przez co nie mozna podrax listy kanalow i dokonac aktywacji.

Czy jest mozliwosc modyfikacj tv i odpalenia modulu?



Wysłane za pomocą Tapatalk
 
Do góry