Sony KDL-40W4000 +Kino Samsung a DTS

majki0

New member
Witam mam podłączone Sony KDL-40W4000 + Kino domowe samsung przewodem optycznym do zestwawu mam podłączonego Popcorna C200 ...mam pytanie bo jak podłącze bezpośrednio popcorna z kinem przy filmach z DTS mam ikonkę podczas oglądania ,a jak puszczę optykę przez tv to przy oglądaniu tego samego filmu brak ikonki ...czyżby po podłączeniu przez tv wycinało dzwięk DTS ???
 

pkomp

New member
tv praktycznie żaden nie wysyła DTS - jakieś się trafiają ale wysyłają 2.0 - spora część przesyła DD a parę modeli wyłacznie PCM 2.0

ps.wszystko masz w instrukcji od tv - wystarczyło zajrzeć
 

majki0

New member
ps.wszystko masz w instrukcji od tv - wystarczyło zajrzeć

oczywiscie dzięki za odpowiedż.....nie myślisz że do niej nie zaglądałem ,ale niektóre rzeczy mi nic nie mówią.....nie zdziwił bym się jak by temat był juz poruszany ,ale jakoś nie znalazłem ....a forum jest od tego żeby pytać ,a nie odsyłać do instrukcji ...pzdr....
 

pkomp

New member
na kazdym normalnym forum z banałem który wypisany jest w instrukcji do niej cie odeślą......i nikt normalny lenistwa nie toleruje

na twoje pytanie jest odpowiedź w instrukcji - skoro je zadałeś to wiedziałeś jak a odpowiedź jest równie prosto w niej napisana
 
Do góry