Sony KDL-40p5600 za 2099zł?

WojtekMaster

New member
Co sądzicie o tym?
megamarket.org.pl/tv-lcd-sony-kdl40p5600-p-70949

W sklepie blisko mojej miejscowości jest za 2099 zł w promocji. Dokładnie ten sam model.
W porównywarkach cenowych typu: skąpiec, ceneo sklepy nie schodzą poniżej 2290zł.

Proszę kogoś, kto naprawdę się zna. :wink:







Opłaca się? Lub może coś innego w tym przedziale cenowym? (~2000zł)
hdtv.com.pl/forum/lcd/50659-lcd-40-42-~2000zl.html
 

Ares78

New member
Tak samo jak Spioch, polecałbym dołożyć do v5500, można znaleźć ciekawe oferty zwłaszcza po wejściu nowych serii, różnica w cenie nie jest duża, a jakość obrazu będzie sporo lepsza na dobrą sprawę, jedyna rzecz które mogłoby ewentualnie brakować to 100hz, wersja 40 calowa kosztuje około 2400-2500zł o ile dobrze pamiętam.
 

WojtekMaster

New member
Ok dzięki, ale nie mogę tej kasy raczej dokładać. Chciałem się poradzić, czy ta promocja nie jest jakimś haczykiem i czy jest wart tej ceny. :)
 

MAdam

New member
Nie jest wart. Jak Sony to min V5500, a jak Sony 100HZ to EX500. Jeśli jak piszesz nie możesz więcej przeznaczyć to kup Toshibę 40LV685( tak jak inni wcześniej doradzili w temacie ogólnym LCD), ma w środku dużo nowszą elektronikę, panel Samsunga co jest ewenementem w tej klasie. Czasy się zmieniły nie zawsze jak widnieje logo Sony oznacza to dobry i nowoczesny produkt. Teraz każda z firm produkuje różne modele dla różnych klas cenowych. Akurat w tej klasie ja też nie wybrałbym Sony. Za 2500zł 40V5500, też bym nie kupił, ponieważ za 3000 zł masz 40EX500, który powoli wyrasta na króla swojej klasy cenowej, a tv kupujesz nie na kilka miesięcy, a na lata. Choć są wyjątki, he he np. ja :) i wielu tutaj kolegów by się takich znalazło.
 

WojtekMaster

New member
Ok dzięki. Tylko się chciałem poradzić, bo ja jestem, że tak powiem laikiem w tych sprawach, a w gazetce jest napisane, że rzekomo kosztował 2799zł. Przecena na 2099.

Ale w porównywarkach min. cena to 2300.
 
Do góry