Sony KDL-40EX711 problem z divx

PikPok

New member
Witam. Mam problem z odtwarzaniem plików divx avi na moim TV przez port usb z pendrive.
Nie czyta wszystkie filmy, niektóre wyskakuje komunikat: odtwarzanie nie możliwe.
Próbowałem z różnymi pendrive i efekt ten sam.
W czym jest problem, proszę o pomoc i z góry dziękuję.
 

edi730

New member
Zmiany nośników danych pod USB nic nie pomogą. TV Sony mają ograniczone możliwości co do odtwarzania divx i wielu innych formatów! Po prostu strasznie kapryszą i z reguły nie nadają się do komfortowego oglądania. Wystarczy zmiana proporcji formatu, bitrate, czy formatu audio i już kiszka. Wyjściem jest kupno zewnętrznego odtwarzacza.
 

PikPok

New member
Dzięki edi730 za pomoc.
Więc najrosądniejszym wyjściem będzie zgranie filmów na płytę i do odtwarzacza DVSD z divix.
Tylko ja chciałbym uniknąć następnej sterty płyt.
Czy jest możliwość sprawdzenia jakimś programem jaki jest kodek divx filmu, który czyta i przerobić te, które nie odtwarza?
 

accu

New member
Bez reklam
Dzięki edi730 za pomoc.
Więc najrosądniejszym wyjściem będzie zgranie filmów na płytę i do odtwarzacza DVSD z divix.
Tylko ja chciałbym uniknąć następnej sterty płyt.
Czy jest możliwość sprawdzenia jakimś programem jaki jest kodek divx filmu, który czyta i przerobić te, które nie odtwarza?

Witam,

Spróbuj może programu AVIcodec 1.2 b113 PL dla systemu Windows 2000/XP.


Pozdrawiam ,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

Human

New member
Podepnę się do tematu. Czy ktoś wie jak ustawić polskie czcionki w EX710? Filmy przez USB odtwarza bez problemu. Jest tylko problem z podpisami. Czyta pliki .txt, ale bez polskich znaków. W dodatku nie wszystkich. Jest, np. "ż" a nie ma "ł".
Ktoś się orientuje co z tym zrobić? Najnowszy soft jest zainstalowany.
 

Human

New member
Nikt nie ogląda filmów na EX710 z polskimi napisami?
Z pomocy technicznej mi odpisali żeby ustawić opcję "Napisy" na CP 1250. Tylko, że to nic nie daje. Żadne z tej opcji nic nie zmienia. :-(
 
Do góry