SONY KDL 40 V 3000 czy Samsung LE40A551

djhonda

New member
Witam,

To mój pierwszy post u Was więc witam wszystkich. Czytam forum od jakiegoś czasu, ale nadszedł czas na pierwszego posta, bo muszę kupić TV i to się musi stać w tym tygodniu, dlatego zwracam sie do Was o pomoc w rozwianiu wątpliwości i doradzeniu, bo wydać 4000 PLN to nie problem, ale wydać rozsądnie to już jakaś sztuka. TV do pokoju o powierzchni 20m2, dośc jasny, odległość od ekranu do kanapy 3m. Zdecydowałem się na 40 cali i LCD. Na razie sygnał SD z Aster, niebawem HD z C+, ale chcę TV Full HD, bo będzie podłączona PS3 z Gran Turismo 5 m.in. Kwota jaką mogę przeznaczyć to 4000 PLN +/- 200 PLN nie więcej. Z moich lektur i przemyśleń na placu boju pozostały 2 telewizory: Sony V3000 i Samsung LE40A551. Który z nich to wg Was rozsądniejszy zakup do moich wymagań a może jest coś innego co polecicie?

Z góry dzięki za pomoc,

pzdr
Paweł

EDIT:

Jest jeszcze Toshiba 42XV500 ale to już chyba za duży ekran do tej odległości? Między scianami jest 3.5 metra, czyli od TV do gałek ocznych jakieś 3m :)

Ludzie piszcie smiało, bo nie chcę się władować na minę :)
 
Ostatnia edycja:

skyline

New member
Sony KDL 40 V 3000

Witam,


Rowniez jestem nowy na tym forum i mam podobne pytanie, wiec pozwolilem sobie dopisac sie do tego watku. Potrzebuje telewizora lcd glownie do gier (ps3, xbox 360) oraz filmow Blu Ray. Odleglosc od telewizora okolo 2,5 metra. Jestem juz praktycznie zdecydowany na zakup Sony KDL 40 V 3000, ale moze ktos ma dla mnie jakas lepsza propozycje - moze jakis Sharp?


Z gory dzieki za pomoc.
 
Do góry