Sony KDL-19L4000 okraszony 8 ms czasem reakcji

ancient wind

New member
Cześć i czołem wszystkim zerkającym na ów wątek. Materią mojego problemu jest Sony KDL-19L4000. Kontekst całej sytuacji jest następujący: Skończyłem licencjat na UW i wraz ze stopniem bakałarza, kontynuuję akademicką przygodę w Krakowie. Ewakuując się z Twierdzy Wrocław zostawiam nie tylko rodzinę i przyjaciół, ale i 37 calowy Sony Full HD. Moja nowa sytuacja mieszkaniowa jest bardzo ciasna i poważnie zastanawiam się nad zakupem 19 calowego Sony HD ready. Martwi mnie jednak 'przypadłość' tego modelu - czas reakcji 8 ms. od razu zaznaczę, że nie jestem maniakiem perfekcyjnej jakości, ale zależy mi żeby moje ulubione tytuły (Killzone 2, Uncharted 1 & 2, Valkyria Chronicles, Afro Samurai i w niedalekiej przyszłości Final fantasy XIII) chodziły bez zgrzytów, które uczynią grę estetycznie nie do zniesienia. (nieczytelna czcionka, smużenie) Ekran nie nadążający za orgią kolorów w moich czarnych wizjach jest naprawdę przerażający. Świadom moich ograniczeń na tym polu wiedzy bardo proszę was o radę. Czy ten telewizor nadaje się do PS3?

Model to: Sony KDL-19L4000

Pozdrawiam Piotrek :)
 

ancient wind

New member
Lokal jest klaustrofobiczny niestety a jestem skazany na niego przynajmniej na pół roku. Mój budżet to 1500. A jak widzicie tą wyżej wspomnianą 19' ?
 
Do góry