Sony HT-ST7: ekskluzywny soundbar z HDMI, Bluetooth, NFC ...

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Sony HT-ST7: ekskluzywny soundbar z HDMI, Bluetooth, NFC ...

Sony zapowiedziało wprowadzenie na rynek w Stanach Zjednoczonych Sony HT-ST7 czyli high-end'owego SoundBara.

18514-2.jpg

Wyposażony w 9 głośników i zasilany przez 7 bloków, HT-ST7 jest jednak soundbarem 2.1.
z subwooferem bezprzewodowym. Obejmuje konwencjonalne dekodery Dolby Digital, DTS i LPCM .
Oferuje również łączność NFC i Bluetooth, obsługę aptX i kodeki AAC do strumieniowego przesyłania muzyki. Posiada dwa wejścia HDMI i jedno HDMI z ARC, wejście optyczne i koncentryczne, RCA.

Sony HT-ST7 jest obecnie sprzedawany w USA za 1299 dolarów. Nie wiadomo kiedy wejdzie do Europy.


18515-2.jpg


avhd​
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Za 7tys. to łaski nie robi, chociaz sluchalem ostatnio w MM "nieco" tanszego, i zatrzymal mnie swoja jakoscia na pare dobrych minut, dawal rade. Jest to na pewno jakas alternatywa, szczegolnie dla tych, co maja na bakier z wspolokatorka estetką :)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Witam pewnie troche masz racji ( jaks to jest alternatywa ), ale w zyciu bym tyle kasy nie dal na cos takiego...
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Oczywiscie, tez bym tyle nie dal, daj spokoj. Szczegolnie ze ja nie mam problemu z eksponowaniem sprzetu. Co nie zmienia faktu, ze ten ktorego sluchalem, faktycznie dawal rade.
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Tez jestem tego zdania, ze jeśli nie ma miejsca (projektanci), lub pozwolenia (WAF) to nie jest to zle rozwiązanie. KOlega ma jakiś starszy, ale bardzo duzy i ciezki model Yamahy, dostał od ojca na nowe mieszkanie. Hmm, no podlogowki to to nie są, ale pierdzi całkiem ładnie ;)
 
Do góry