sony ex500, philips 9664 czy toshiba sv685

JaCie

New member
Witam

Własciwie wszystkie wymienione modele w wersji 46/47" spełniają moje minimalne oczekiwania. Który model wybrać biorąc pod uwagę jakość obrazu SD i HD, jakość i solidność wykonania, (podobno philipsy kurzą się), i jakości dźwięku w stosunku do ich ceny. Sony jest najtańszy i najnwoszy ze wszystkich wymienionych czy warto dopłacić żeby otrzymać zapewne trochę lepsze parametry Toshiby z LED czy podobno prawie wzorcowe parametry Philipsa w technologii świetlówkowej? :grin:
 

Spioch1

New member
cóż, philips fajniejszy od tego sony... Aluminiowa ramka, ambilight, głośniki (chociaż Sony też ma dosć dobre, a w dużym pomieszczeniu to ani jedne ani drugie rady nie dadzą), ale czy opłaca się dopłacać? moim zdaniem NIE - nie aż tyle
A i w Sony pilot fajniejszy moim zdaniem.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To trzy odmienne klasyfikacje.
Bez porównania najlepszy jest lcd -Toshiba SV. Ale nic w tym dziwnego bo to inna klasa cenowa.
 

Ares78

New member
Z tych trzech też wziąłbym Toshibe, ale tak jak wspomniał Kiki dużo zależy od budżetu na ten cel, jeśli jest wystarczający to jak najbardziej warto.
 

Kampaj

New member
Bez reklam
Myślę, że lepszą jakość obrazu i dźwięku miałbyś biorąc 47ZV635 niż Sonego EX500. Nie widziałem lepszego TV niż model 46SV685:p Choć podobno technologia świetlówkowa lepsza od LED.
 

Ares78

New member
Świetlówki od Edge LED w większości przypadków owszem. Jeśli chodzi o modele full LED z local dimming to już sprawa inaczej się plasuje :)
 

Hartson

New member
Bez reklam
Z wymienionych przez Ciebie to Toshiba SV685 i potem długo, długo nic, dopiero Philips 9704.
 
Do góry