SONY DVP-NS78H - użytkownicy!!!!!

kaczka77

New member
Witam ponownie:eek:k: Nadal zastanawiam się nad kupnem odtwarzacza DVD. Myślę o Sony DVP-NS78H oraz FERGUSONIE D780HX. (nie bardzo chcecie mi pomóc w wyborze:confused: ) Szukam czegoś co przede wszystkim ma czytać divix'y:wink: (o czym już wiecie) Niestety nie mogę nigdzie w sieci znaleźć testu w/w Soniacza a słyszałem, że Sony słabo radzi sobie z divix'ami. Nic też nigdzie nie piszą o zmianie wielkości czcionki, itp. przydatnych funkcjach:confused: Nie bardzo wiem także co będę musiał zrobić aby "wrzucić" mu nowe kodeki!:( Nie ma o w/w sprawach mowy na oficjalnej stronie SONY. Jeśli ktoś z Was jest posiadaczem w/w modelu Sony napiszcie jak to się sprawuje w praktyce. Czyta Divix, jpg i inne?
Inaczej rzecz się ma jesli chodzi o Ferdka:D W sieci jest sporo różnych opinii na jego temat (zdecydowana większość bardzo pozytywnych:p ) Ale jęśli jest ktoś kto miał z Fergusonem D780HX jakieś kłopoty to proszę o ich opisanie oraz własną opinię na temat tego modelu. Proszę także o opinię uzytkowników Ferdka zadowolonych z jego pracy:)
Piszcie o wszystkim co może mnie skłonić do wyboru jednego z w/w modeli:grin:
Zaznaczam, że będę także oglądał DVD:grin:
Jak zauważyliście jestem nowicjuszem w dziedzinie HD więc proszę o wyrozumiałość:grin:

Skłaniam się bardziej do zakupu SONY, lecz jak wyżej pisałem musi czytać Divix'y (tak dobrze jak WIWA?). Piszcie jak to wygląda praktycznie:eek:

Pozdrawiam i czekam na konstruktywne odpowiedzi:eek:k:
 
Do góry