Sony Bravia W4000

rafka2000

New member
Witam i proszę o pomoc! Planuję zakup telewizora lcd SONY 40w4000.
Nie wiem czy warto płacić prawie 1000 zł więcej za najwyższy moldel z tej serii .Jakie sę rówżnice pomiędzy modelami z oznaczeniami V;S;L itp a W.
Wyczytałem że model W ma najlepszy monitor,oraz mpg4 , rozdzielczość monitora w pikselach jest również inna . Proszę o odpowiedż czy jego jakość jest warta jego ceny.
 

Almond

New member
Różnice w oznaczeniach modeli wskazują na wyposażenie o raz parametry, nie wdając się w szczegóły model W jest nalepiej wyposażony od innych oczywiście jest jeszcze model V ale to już Full HD. Ja zakupiłem teściowej model W 32" i jest zadowolona oprócz dużego kontrastu posiada kilka dodatkowo przydatnych funkcji, w niższych modelach tego nie znajdziesz. Jednak dźiwi mnie różnica jak napisałeś 1000 zł pomiedzy modelami jest to około 300 do 500 zł.
 

wookash84

New member
S, L i V mają te same matryce i elektronikę. Różnią się tylko obudowami i wyposażeniem. Model V4500 posiada tuner DVB-T z MPEG4 i dodatkowo DVB-C. W4000 tysiące to TV z 10-bitową matrycą (niższe są 8-bitowe) i wyposażeniem jak V4500. W4500 i W4710 posiadają 100Hz. W rozmiarze 40" wszystkie są FullHD.
Mam nadzieję, że nic nie pomyliłem.

pozdro
wookash84
 
Do góry