Sony Bravia KDL-26S3000 vs Panasonic LX70P 26" help!

marduk

New member
Witam,
śledzę te forum od pewnego czasu i w końcu (powody później) zdecydowałem się na odwagę. Otóż czas najwyższy rozstać się z moim Filipkiem CRT, który na kineskopie A68 już wiele nie pociągnie (wiadomo: katoda). Tym samym trza kupić coś nowego. Zdecydowałem się na LCD, 26 cali, gdyż moja odległość oglądania to w porywach 2-2,5 metra. No to po co więcej cali? Do dzisiaj byłem na bank przekonany, że wybiorę Panasonica LX70P (m.in. dzięki tutejszym forumowiczom). Ale zaskoczyła mnie wiadomość o promocji Sony Bravia. Nie dość, że przy wyborze TV HD ready dadzą za mojego wysłużonego Filipka 500 zeta, to jeszcze gwarancję na 5 lat. Chodzi w tym przypadku chyba o model KDL-26S3000 (nie wiem, czy w innych modelach objętych promocją występują te z przekątną 26 cali...). I teraz mam zagwozdkę; nie znam się na tym aż tak dobrze, stąd prośba do Was o radę, których z tych modeli jest lepszy i czy warto zastanawiać się nad tą promocją, czy może jednak nie i Panasonic jest zdecydowanie lepszy? TV będzie podpięty do kablówki, kina domowego (Pionek) i dosyć często do kompa. Help!!!
 
Do góry