SONY Bravia 32'' KDL-32EX421 Białe pionowe paski

krzychaha

New member
Witam! Ostatnio dokonałem dość szybkiego zakupu telewizorka w media expert. Skusiła mnie nie tyle cena, co chęć obejrzenia meczu Polska - Grecja przed nowym TV.
Następnego dnia sobota(9.06.2012) zauważyłem dwa białe paski na obrazie - w szczególności widoczne są podczas oglądania meczu. Podczas innych programów trzeba się dobrze przypatrzyć, ale na pierwszy rzut oka jest to coś z matrycą - wnioskuję tak ponieważ jest to zlokalizowane w dwóch punktach po prawo od środka ekranu co 7/8 cm odległości pomiędzy). Tak jak pisałem wyżej nie reaguje na żadne opcje, ciągle znajduje się w tym samym miejscu.

Sprawdziłem wszelkie kombinacje, różne okablowanie, różne anteny, wszelkie opcje związane z ustawieniami obrazu jednak bez efektu.

Pytanie jest następujące: Co powinienem zrobić?? Jutro będą 3 dni od momentu zakupienia, są szanse na zwrot pieniędzy(bo nie wyobrażam sobie naprawy sprzętu zakupionego 3 dni temu)./

POMOCY! :x
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Oczywiście że masz prawo wymiany lub zwrotu pieniędzy.
A czy sprawdziłeś z innego źródła ?
 

krzychaha

New member
co masz na myśli pisząc 'inne źródła'?
Sprawdziłem obraz poprzez złącze AV podłączone do dekodera firmy N, to samo zrobiłem poprzez kabel HDMI podłączony do tego samego dekodera, sprawdzałem dwie zwykłe anteny, podłączyłem PC poprzez kabel HDMI - to samo. Najgorsze jest to,że jest to niewidoczne przy oglądaniu zwykłych programów. Linie mają zdeycodowany charakter gdy oglądam mecz - pewnie poprzez kontrast trawy i niejednolity kolor. W innych sytuacjach ciężko się dopatrzyć, w zasadzie jest to niemożliwe.
Obawiam się,że mnie wyśmieją, ale jest to ewidentnie coś z matrycą. I nie jest to jak można pomyśleć jakaś wada tego modelu. Linie są w niestandardowym miejscu i są tylko dwie. Więc wada modelu, procucenta odpada. Zaczynam mieć domysły dlaczego telewizor był w promocji i dlaczego Pan próbował mi wcisnąć za wszelką cenę dodatkową gwarancję, której nie chciałem.
Pozostaje mi spakować telewizor i udać się do sklepu? Jakie mam szanse?
 

eM!

New member
Pozostaje mi spakować telewizor i udać się do sklepu? Jakie mam szanse?

Nie jestem prawnikiem ale zrobił bym dokładnie to co napisałeś - czyli udał się do sklepu i spokojnie acz stanowczo porozmawiał. Ogółem odradzam wyskakiwać od razu do kogoś "z buzią" bo zawsze daje to mizerny efekt. Pytasz czy masz szanse - moim zdaniem jak najbardziej TAK! i trzymam za Ciebie kciuki!
 
Do góry