Sony 50W755c vs Panasonic 50CS630 vs LG 50lf652

patryykw

New member
Witam. Z uwagi na ciekawą ofertę w saturn/mm jak w temacie który tv wybrać?

50W755c - matryca va
Panasonic 50CS630 - chyba też va
LG 50lf652 - ips

Mogę poświęcić dobrą czerń w matrycy va dla dobrych kątów w matrycy ips i odwrotnie - nie ma to dla mnie większego znaczenia. Smart i 3d także się nie liczy. Wszystkie mają matryce 100 hz więc jest ok. Pytanie brzmi w którym tv nie będę miał bandingu, dse i cloudingu? To jest kryterium wyboru. Samsungi odpadają miałem 48h6400 - duży banding, spory cloudnig i dse - nie dało się oglądać. Teraz mam lg 50pb5600 ale przyda się większa jasność.
 

vigoo

Banned
Na tak postawione pytanie nie da się odpowiedzieć. Przecież to jest loteria. Jeden egzemplarz nie będzie miał w/w dolegliwości, drugi będzie miał trochę a trzeci bardzo...
 
Ostatnia edycja:

Peresik

New member
Ją mam LG i zero dolegliwości ale w temacie o LG inny użytkownik miał ten sam model i pasy przy piłce, więc jak pisał vigoo to loteria, nawet jeśli jakiś model ma mniejszy % tych usterek to i tak jest 50% że będzie ok i 50 że będzie źle :)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Z tych co podałeś wybrałbym Sony z uwagi i na jakość obrazu i z uwagi na wyposażenie.
 

patryykw

New member
Po długim namyśle zdecydowałem się na 50cs630 i oto na co trafiłem

Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! - 2b44584ead95b.jpg
Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! - bb58623c528e8.jpg
Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! - 2a3d851358431.jpg

dodatkowo banding i święcący piksel. Kupiłem przez internet więc go oddaje. Zastanawiam się czy jest sens kupować coś następnego czy lepiej zostać przy dotychczasowym lg 50pb5600 i poczekać na tańsze oled-y.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Nie jesteś pierwszy który zwraca Panasonica. Pisaliśmy wiele , wiele razy że Panasonic w tych modelach był słaby. Ale każdy widać musi sam przerobić swoje.
 
Do góry