Słuchawki półbezprzewodowe czy coś innego???

omegasupreme

New member
Witam. Potrzebuje czegoś takigo jak półbezprzewodowe słuchawki.
Chodzi oto że mam swoje ulubione douszne słuchawki w ktorych moge oglądac filmy nawet leząc w łozku.. źle sie lezy na poduszce np bokiem kiedy ma sie na glowie te duze czy mniejsze bezprzewodowe sluchawki. wiec ja potrzebuje coś takiego:

do kina domowego pod gniazdo sluchawkowe podczepiał bym wtyk który mialby w sobie transmiter i antene... antena ta nadawala by sygnał zdalnie do jakiegoś pudełeczka zasilanego np baterią a ja swoje sluchawki podczepiał bym pod to własnie pudełeczko.

Z góry mówie ze nie interesują mnie transmitery FM. i nie chce w łozku lezec z radyjkiem i szukac po stacjach gdzie nadaje mój transmiterek.

Czy istnieje takie coś? Porpostu tak jakby Przedłużacz do słuchawek ale bezprzewodowy :)?

Móglbym kupić 2 metrowy zwykły przedłuzacz słuchawkowy... ale jak zasne w nocy ogladajac film i nogą kopne w kabel i sie on wyrwie z gniazdka z kina domowego wtedy to byłby szok i pobudziłbym pół bloku i samego siebie :)

NO CHYBA ZE istnieją kablowe przedłuzacze do sluchawek ktore maja jakies zatrzaskowe zabezpieczenia przed niechciąnym szarpnieciem kabla by nie było mozliwosci wyrwać wtyczki z kina domowego?? albo żeby kabel w pewnym miejscu miał zamontowane coś co odstaje i mozna to cos podłozyc np pod telewizor zeby przytrzymywał..ale zeby nie tzreba było kabla pchac pod cos ciezkiego by uniknac ewentualnego wyrwania go w jego dalszej czesci z gniazdka z kina domowego.

mam nadzieje ze dobrze opisalem co mam na mysli.

I tego i tego szukalem i nie znalazłem.. az dziwie sie ze moze nie być takich produktów.. :(

ciekaw jestem co mi doradzicie... oczywiscie prosze o wszelakie pomysły i linki :)
 

pkomp

New member
tez nie widziałem takich do kupienia - schematy można znaleźć ale to nie to :)

gruby kabel na wtyku neutrik i gniazdo neutrika na końcu :) - w ampli zazwyczaj duży jack a słuchawki więc nic mu nie powinno być :)
 
Do góry