Słuchawki bezprzewodowe

treumatic

New member
Witam :)

Panowie, maniacy, audiofile poszukuje naprawde dobrych sluchawek nausznych,wygodnych z dzwiekiem jak rzyleta :) Moj typ na poczatek Pioneer SE-DIR800. Czy znacie cos moze lepszego tyle ze z systemem Wifi bo te na IR sa ? Cos z senhaiserow moze? Czy senhaisery tez tak dobrze zagraja jak te Pioneery.(powiem szczerze ze nie slyszalem i nawet nie mam gdzie posluchac dobrych sluchawek,brak sklepow z dobrym sprzetem u mnie,a pioneer to marke cenie ze wzgledu na TV ale zakladam ze jakosc w sluchawkach tez bedzie niezla) Bedę używał do KD oraz duzo Rocka typu Metallica. Potrzebuje napewno glosnych sluchawek. No to pozdrawiam Panów i mam nadzieje że ktoś coś ciekawego odpisze. :krol:

P.S te pioneery ze stanow za 800 zl gdzie sobie zalatwie. Takze cenowo max 800 moge dac za sluchawki.
 
Ostatnia edycja:

Vaderus

New member
Bez reklam
Sennheiser RS180
dla mnie bomba :)
Długo szukałem, sporo testowalem...i potem powtarzalem testy na coraz werzszej grupie... aż w końcu te Sennki wybrałem i jeszcze miesiąc koło nich chodziłem... aż kupiłem! Moje uszy są wniebowziete, amen :)
 

treumatic

New member
Vaderus:

Jak z muzyką Rockowa? Bass dobry? nie przymulony, nie charczą? Jak z zasiegiem? Czy sa głośne?
 
Ostatnia edycja:

edi28

New member
witam
tez posiadam rs180 i powiem szczerze ze jak na bezprzewodowki sa rewelacyjne. Dzwiek jest czysty, bas bardzo dobry. Zasieg jest bardzo dobry. Jesli chodzi o glosnosc to tez daja rade. Jak na sluchawki bezprzewodowe to moim zdaniem nic lepszego w tej cenie sie nie kupi.
 

Vaderus

New member
Bez reklam
Potwierdzam wrażenia słuchowe i dodam, ze można ich słuchać godzinami - w ogóle nie męczą. Dźwięk jest ładnie przestrzenny z przestronna scena dokola, nic się nie kotluje na sile w środku głowy :)
Czystość dźwięku i glebokosc basu - bajeczka :)

Konkurencji chyba tez nie maja za duzej głownie ze względu na całkowicie bezstratny przesyl dźwięku za pomocą własnego nieskompresowanego protokołu (inne transmituja albo po RF albo po Bluetooth - oba przypadki dają parszywa dosyć jakość).
 

treumatic

New member
No to raczej juz sie zdecydowalem. Lepszych w tej cenie to chyba nie ma. Mozecie mi jeszcze napisac jak to sie podlancza ? Np do DVD playera albo czegos takiego? Zwykly kabel czincz-czincz?
 

treumatic

New member
Czlowieku,NIE Śmieć po tematach. Idz na wp albo na onet i tam swoje komentarze pisz.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Vaderus

New member
Bez reklam
No to raczej juz sie zdecydowalem. Lepszych w tej cenie to chyba nie ma. Mozecie mi jeszcze napisac jak to sie podlancza ? Np do DVD playera albo czegos takiego? Zwykly kabel czincz-czincz?

W komplecie dostaniesz dwa kable: standardowy Jack (+ przelotka z dużego na mały) do podłączenia do gniazda sluchawkowego np. w ampli i dodatkowo kabelek do podłączenia do wyjc Cinch. Do tego masz przełączniki poziomu sygnału, abyś dopasowal optymalnie wzmocnienie.
 
Do góry