Skullcandy Aviator czy AKG Q460 DO iPoda nano 6g ?

damian820927

New member
Bez reklam
Nikt nie miał nic wspólnego z tymi modelami ?
Może ktoś poleci jakieś dobre słuchawki które świetnie się zagrają z iPodem Nano 6g powiedzmy do 600zł
Kompletnie nie siedzie w temacie słuchawek.
Dziś słuchałem wyżej wymienionych słuchawek AKG i Skullcandy Aviator z Nano 6g i powiem, że ciężki wybór między tymi dwoma modelami.
Skullcandy Aviator byłem mile zaskoczony kompletnie nie znałem tej firmy dźwięk był bardzo dobry z Nano. Jeśli macie jeszcze jakieś słuchawki do polecenia bardzo proszę o info chętnie odsłucham.
 

damian820927

New member
Bez reklam
Nikt nie poleci jakiś dobrych słuchawek do iPoda Nano 6g nauszne lub jakieś bardzo dobre douszne do kwoty 600zł chciałbym odsłuchać pare kompletów przed zakupem ?
No nie wierze ???
 
Ostatnia edycja:

damian820927

New member
Bez reklam
Tak jednak AKG w brew temu co piszą o tym modelu dźwięk w połączeniu z Nano G6 bardzo mi się podobał, czysto, głośno, bas jest nie jest go za dużo i góra nie kuje po uszach. Można ich długo słuchać nie męczą, słuchałem jeszcze z trzema modelami Denona 372, 310, 1100 najwygodniejsze i duże muszle Denon 1100 ale jak dla mnie za dużo basu we wszystkich Denonach taki dziwny odsłuch.
Mile mnie zaskoczyły Aviatory od Skullcandy ale cena trochę przesadzona moim zdaniem a bałbym się kupować w necie ( dużo podróbek tej marki ) a AKG kupiłem za 350zł wiec nie ma tragedii.
 
Do góry