skladanie kina domowego ONKYO??

brodziu25

New member
witam wszystkich. chcialbym prosic o pomoc w wyborze kina domowego.TV juz jest Panasonic 46G10 co do reszty myslelm nad takim zestawem odtwarzacz ONKYO DVBD507, ampli ONKYO TXSR307 i do tego glosniki 5.1 ONKYO SKSHT528. co o tym myslicie bedzie to dobrze wspolpracowalo?? czekam na odpowiedzi z gory dzieki za pomoc ;)










 

mat74

Well-known member
Bez reklam
jesli twoj budzet jest scisle ograniczony zacznij od zmiany playera na tanszy a amplitunera na drozszy (przezuc fundusze ;))
 

brodziu25

New member
jakies propozycje?? moze player onkyo dvbd606 i ampli onkyo txsr577?? i jeszcze pytanie czy te playery czytaja napisy do filmow??
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

XII

New member
Onkyo 507 (5.1), 577 ma 7.1 - na co Ci tyle ? :) więcej prądu wcina i w ogóle... ja myślałem nad yamahą ale ostatecznie chyba kupię onkyo 507 + quadral QUINTAS 700 lub 5000 tak jak doradzał kiki. kiki w Twoim sklepie za ile byś mógł mi taki zestawik sprzedać? :) ..pisz PM
 

brodziu25

New member
witam.pokoj to ok 16metrow jesli chodzi o przedzial cenowy to chcialbym sie zmiescic w cenie ok 700 funtow. niewiem jakie sa ceny w Polsce ,ja korzystam ze sklepu RICHERSOUNDS. zalezy mi na dobrym sprzecie w tej klasie cenowej glownie ma byc do filmow ale muzyke tez lubie posluchac..chcialbym playera ktory czyta napisy do filmow :).. co mozecie polecic? dzieki pozdrawiam

Panowie zeby nie zaczynac nowego tematu pisze tutaj,tak sobie mysle i glowkuje co i jak i czy nie byloby lepszym rozwiazaniem kupienie PS3 i jakiegos zwyklego DVD ktory odtwarza wszystko i wtedy PS3 i zwykle DVD wyniesie mnie tyle samo co dobry Bluray i bede mial problem z glowy ze ten nie czyta Divix ten nie czyta napisow... co o tym myslicie??
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

XII

New member
mat74 napisał:
masz mozliwosc podpiecia frontow w ukladzie bi-amp
nie wiem :) co to nawet znaczy :p ale możesz mnie oświecić, poza tym ja jestem, a raczej byłem w trakcie decyzji który model zakupić 577 czy 507, wybrałem 507 i już zamówiłem... tak, że jeszcze nie wiem ;) co ja nim mogę...


brodziu25 napisał:
Panowie zeby nie zaczynac nowego tematu pisze tutaj,tak sobie mysle i glowkuje co i jak i czy nie byloby lepszym rozwiazaniem kupienie PS3 i jakiegos zwyklego DVD ktory odtwarza wszystko i wtedy PS3 i zwykle DVD wyniesie mnie tyle samo co dobry Bluray i bede mial problem z glowy ze ten nie czyta Divix ten nie czyta napisow... co o tym myslicie??

No ja mam PS3, który będzie robił za odtwarzacz blu, a do tego niezłą rozrywkę ;) mam też dvd z obsługą divx z napisami pl, którym będę odtwarzał dvd, divxy i muzykę. Do tego myślę jeszcze kupić jakiś dekoder DVB HD, a wszystko do podpięte ma być pod Onkyo 507 + QQ700, jako wyświetlanie obrazu projektor benq w1000 i 40" LCD Sony Wszystko spięte przez HDMI, a za to, że Onkyo ma tylko jedno wyjście HDMI oba "wyświetlacze" będą podpięte przez takie cudo: Aten VS182. Jak będzie sprawował się ten zestaw... nie wiem ;) jak wszystko będę już miał zdam relacje.


Zdrów!
 
Ostatnia edycja:
Do góry